Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Sabo

Kim Alır?

• Ace

Kullanılan: 38 29.7%
  • Sabo

Kullanılan: 81 63.3%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 9 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    128
Kral adamların hepsi dikine giden tipler. Kafa dede bile Garp falan dinlemeden atlamış. Niye h. haki sahibi olduğunu bu durum açıkça gösteriyor. Sabo'da o kumaş yok.

H. haki farkıyla Ace hep bir adım önde olur.
Arada bir bağlantı kuramadım ben. Aklıyla hareket ediyor diye mi h.hakisi olmuyor yani? Ayrıca dediğin gibi kabul etsek bile Sabo'nun dikine gitmesini gerektiren bir olay da yaşanmadı.

Evet, anlayamazsınız..
Ancak haki, nesnelerin özü, ateş meyvesi, Dragon, eğitim felan filan deyip, saçma sapan bir adamı desteklersiniz!

@RedTeroR Anlayamazlar değil mi? :D

Evet, anlayamazsınız..
Ancak haki, nesnelerin özü, ateş meyvesi, Dragon, eğitim felan filan deyip, saçma sapan bir adamı desteklersiniz!

@RedTeroR Anlayamazlar değil mi? :D
Anlatılmaz, Ace'nin yanında Luffy'i veya Sabo'yu öldürmüş bi adam olacak ama Ace elemanı şiş kebap kıvamına getirmeyecek :artiz:
Ace'nin daha çaylakken geçtiği adam Jimbei, rahat bir yonkou komutanı eder hatta kazanır dövüşürlerse.
Ace'nin yenildiği adam Yonkou BB ve vs'de açıkca görülüyor ateşi yutuyor adamın meyvesi.
Ace'nin bir diğer yenildiği adam Filo Amirali, ve açıkca görülüyor ateşten üstün bir meyvesi var.

Ama öyle bi anlatım var ki, sanki yoldan geçenler Ace'yi dövüyorlar :a: Millet bu çocuğun yaptıklarına, bakın sırf adamın yaptıklarına bakarak KK'nin çocuğu olduğunu anlıyorlar...(Hatalıysa burası lütfen düzeltin)
Anlatmaya çalışmış gibi oldum ama anlatamamışımdır :hhh:

Roger'ın kanından diyerek Ace'i destekleyenlerden daha mantıklı yorum yapmış olurlar.
Kardeşinin katili diyebileceğimiz bir adama karşı polyanna polyanna takılıp, o adam kendisine hamle yapmasa, hadi yoluna diebilecek kadar kişiliksiz bir kardeş, kk kadar güçlü olsa ne olur?

Mesela bir de şunu dene, Sabo'nun yerine Ace'i koy.. Bırak Burgess'i, yonkou olmuş olsa bile Karasakal'ın enaesindeydi, hem de canı pahasına!

Sonuç olara bu iki adamı karşılaştırmam.

Kardeşinin katili diyebileceğimiz bir adama karşı polyanna polyanna takılıp, o adam kendisine hamle yapmasa, hadi yoluna diebilecek kadar kişiliksiz bir kardeş, kk kadar güçlü olsa ne olur?
Ace'in katili Akainu değil miydi ?

"Ben aslında diyebileceğimiz demek istedim." diyorsan eğer Karasakal ile teke tek dövüşmüştür Ace ve Burgess'in yardımı dahi olmamıştır. Karasakal sen bir şey yapamazsın demiştir. Neden ? Güçsüzlüğünden mi fiziksel olarak? Hayır. Ace Logia türü birisiydi ve Burgess dalsa vuramazdı dahi. Haki üzerine bir yeteneği yoktu açıkçası. Ben burada yorum yapıp kimseyi aşağılama gayesi güdmüyorum. Ama eğer sizlerin böyle bir amacı varsa benim bu forumdan alabileceğim hiçbir şey yok demektir.

Ha dersin bana madem kimseyi aşağılama derdin yok bana niye böyle bir cevap verdin. Hakettin benim ahlakî açımdan. Bu senin ahlak anlayışın açısından önemsiz görünebilir ama bu evren sadece sen ve senin gibilerin doluştuğu bir yer değil maalesef. Neyse bu tarz yorumları gördükçe çileden çıkıyorum zaten. Yakında da gideceğim için benim gibi bir aptalın da yorumlarını okumak zorunda da kalmazsınız. İyi günler forum ahalisi.

Mesela bir de şunu dene, Sabo'nun yerine Ace'i koy.. Bırak Burgess'i, yonkou olmuş olsa bile Karasakal'ın enaesindeydi, hem de canı pahasına!

Sonuç olara bu iki adamı karşılaştırmam.
Birincisi Ace'in katili Akainu.Ace'i yakalayıp denizcilere teslim eden adamın tayfa üyesi Ace'in katili olmuyor.İkincisi diyelim Sabo karaktersiz.O zaman Luffy neden Karasakal Tayfası'nın peşine düşmüyor gidip Law ile korsancılık oynuyor Yeni Dünya'da kovalasa ya Teach'i ? Üçüncüsü de burada güçten bahsediyoruz sen Ace'in Sabo'dan daha karakterli olduğunu vurguluyorsun ne alaka ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık