Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Senbonzakura

Beyler ben amerika serverından indirmedim oyunu, ios.hipstore.mobi diye bi siteden indirmiştim. Güncelleme olayını nasıl yapacaz :confused:

Yeni güncelleme ile hesaplar sıfırlandı deniyor? o_O

Ayrıca apk isteyen arkadaşlar, alınmayın ama... Alın. :(

iOS'da ise ülke değiştirip indirebilirsiniz. Onun haricinde şu an oyunu güncelleyemiyorsunuz sanırım.

Bu psyduck golducka evrimlesince su saldırısı değil yuvarlak mor bir saldırı yapıyor. Şimdi hangi psyduck evrimlesince böyle oluyor. Yani tam olarak hangi değer önemli

Bu psyduck golducka evrimlesince su saldırısı değil yuvarlak mor bir saldırı yapıyor. Şimdi hangi psyduck evrimlesince böyle oluyor. Yani tam olarak hangi değer önemli
Onlari bende çözemedim. Herhalde 2 farkli saldırı tipi yapmışlar pokemonlara biri daha iyi o mor ışıkli golduck yavaş su atan var o daha seri atiyor. Bazılarının ultisi arasinda fark var damage farkları falan. Ama evrimlerinde psyducklardaki farklara dikkat edeceksin

Bide bu iv degeri var bakıyorum 1-2 si %80 civarı diğerleri 60-50 çıkıyor hiç %90 üzeri bir iv değeri görmedim anlamadım gitti.

Croco-Boy

Millet dragonite yapmis 3200 CP li ben daha dragonair'i yeni yakaladim. Ah ah hilesiz oynamanin verdigi zevk super :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık