Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

15. Levele yeni geçtim. Pokedexte 68 tür Pokemonum var. Nerdeyse hiç power up yapmadım 50.000 stardust oldu.

Valla herkes farklı şey söylüyor, bende çok bilgili değilim bu gün çıktım 11 lvl ken 13 oldum. Parkta 100 kişi vardı, ilk defa gittim ve resmen cennet, shoplara gül basıyorlar. 12 farklı tür yakaladım.

Yüksek seviye çocuğun biri 10km yumurta kullanma dedi 20 lvl olmadan.

Revive, çilek ve poisonu fazlasını at çöpe gitsin, çanta limiti 350 zaten. Özellikle savaşlar hariç işine yaramıyor, poke topu kas.

İlk gym'i ele geçirdim, gözümün önünde sıfırdan gym oluştu? Sarı takım vardı, gitti daldım be aldım.
Simdi bende epey temizledim benim pokeleri, poset falan dolmustu, birazdan disari cikip toplarim yine poke top falan.
eevee yakalamasi epey zor ve yumurta pisirici sadece 2 acik, epey zaman aliyor...

Arkadaşlar bazen oyunda karakter yürümeye devam etsede oyundaki butonlara basılmıyor. Tekrar kapatıp açınca düzeliyor. Bu sizde de oluyor mu?

Ben 20lvl im 990lık jinx i 1100lük exegutor u tek pokeball ile yakaladım.
Fakat kıçı kırık ratata 3 4 top yemeden gelmiyor üstüne evolve içinde 50 şeker istiyor.
O yüzden caterpi weedle pidgey favori üçlüm.
Bunlarla 15den yarım saatte 20 oldum

Ben 20lvl im 990lık jinx i 1100lük exegutor u tek pokeball ile yakaladım.
Fakat kıçı kırık ratata 3 4 top yemeden gelmiyor üstüne evolve içinde 50 şeker istiyor.
O yüzden caterpi weedle pidgey favori üçlüm.
Bunlarla 15den yarım saatte 20 oldum
sen ucmusun yaw ben hala 5 cevremde pek poke stop felan yok.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık