Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Kaç Cp geliyor pokemonlar? Yahu bende 11 oldum max 270 falan düşüyor, bu ratata'dan en az 30 tane yakaladım ama 120 Cp üstü gelmiyor onda da.:/
eevee geldi iste onu evolve yaptim 800cp lerde Vaporeon verdi,
drowzee falan 330 yakaladim normal toplar ile, 12 lvl oldum, ama epey zor, birde benim canta dolu minnacik seylerle, su uzum seyleri falan, pek kullandigim yok.
suan elimde en yuksek olan Vaporeon var 840cp'de ama sormak istedigim birsey var, eger baska eevee yakalayipta elimde olan Vaporeon yukseltiyim yoksa 25 olunca diger evolve mu yapiyim? veya yapabilirmiyim? 4 gundur oynuyorum, pekte bilgim yok.

Onların gelmesi lazim zaten. Onlarla lvl kasiliyor. Pidgey 12 sekerle evolve oluyor. Evolveleri biriktirip sonra sans yumurtasini basip hepsini birden yapacaksın.

Bu arada 20'den sonra iyice sikinti poke yakalamak. 100'lük rattata bile 5 top yiyor bazen. Hayır, yakalansa iyi, bazen o 5 topu yeyip kaciyor. Vallahi eziyet.
ben artik pek yakalamiyorum pidgey,rattata,spearow, 200 uzeri seker var her ucunden...
yakalamam mi gerekiyor?

birde su yumurtlarar ile alakali sormak istiyorum, bende olanlarin hepsi 5km
10km yumurtalar ne zaman elime gecer?

eevee geldi iste onu evolve yaptim 800cp lerde Vaporeon verdi,
drowzee falan 330 yakaladim normal toplar ile, 12 lvl oldum, ama epey zor, birde benim canta dolu minnacik seylerle, su uzum seyleri falan, pek kullandigim yok.
suan elimde en yuksek olan Vaporeon var 840cp'de ama sormak istedigim birsey var, eger baska eevee yakalayipta elimde olan Vaporeon yukseltiyim yoksa 25 olunca diger evolve mu yapiyim? veya yapabilirmiyim? 4 gundur oynuyorum, pekte bilgim yok.

ben artik pek yakalamiyorum pidgey,rattata,spearow, 200 uzeri seker var her ucunden...
yakalamam mi gerekiyor?

birde su yumurtlarar ile alakali sormak istiyorum, bende olanlarin hepsi 5km
10km yumurtalar ne zaman elime gecer?
Valla herkes farklı şey söylüyor, bende çok bilgili değilim bu gün çıktım 11 lvl ken 13 oldum. Parkta 100 kişi vardı, ilk defa gittim ve resmen cennet, shoplara gül basıyorlar. 12 farklı tür yakaladım.

Yüksek seviye çocuğun biri 10km yumurta kullanma dedi 20 lvl olmadan.

Revive, çilek ve poisonu fazlasını at çöpe gitsin, çanta limiti 350 zaten. Özellikle savaşlar hariç işine yaramıyor, poke topu kas.

İlk gym'i ele geçirdim, gözümün önünde sıfırdan gym oluştu? Sarı takım vardı, gitti daldım be aldım.

Croco-Boy

Bir kac gundur 400 kusurlukleri yakaliyorum. Growlith su aygiri rhydon flan bunlari gelistirince iyi patlar mi sizce ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık