Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

En son kalosta bırakmıştım.Hep Tobias gibi antrenörleri bekledim ama seri hiç oraya gitmedi:ühü:
Ben portakal liginden sonrasını izlemedim sanırım ama şimdi tekrar Pokemon go ya başlayınca baştan izleme isteğim geldi. Nerden izleriz link varsa çok sevaba girersin. :) Bir de portakal ligindeki Dragoniteli usta da iyiydi ya, Ash ne atsa indiriyordu, efsane gibi sayılıyor zaten. :)

Ash kazması 24 yılda 57 tane Pokemon yakalamış. Çoğu da tırt.

Adam yetiştirip evirtip güçlendiriyor, sonraki sezon hepsini salıyor en baştan başlıyor. Öyle olunca bir türlü şampiyon olamıyordu. Yoksa çarizardla snorlaksla ve diğer 3. evrimindeki pokelerle devam etse tokatlaya tokatlaya gezerdi. Adamın derdi en iyi yetiştirici olmak, o yüzden de hep en baştan başlayıp en yeni pokeleri eğitmeye çalışmak. :)

Okuldan geldiğimde televizyonda yayınlanırdı izlerdim. Ana karakter sevilmiyormuş gibi şeyler duydum. Hatırladığım kadarıyla kötü değildi. Neden gömülüyor?

Okuldan geldiğimde televizyonda yayınlanırdı izlerdim. Ana karakter sevilmiyormuş gibi şeyler duydum. Hatırladığım kadarıyla kötü değildi. Neden gömülüyor?
İlk sezonları efsaneydi bu serinin ve o dönemler Ash gayet sevilesi kral bir karakterdi. Ama bu kadar yıldır her sezon sil baştan mala bağlatmışlar karakteri anladığım kadarıyla. Bilmem kaç yıllık seride karakter gelişimi minimum düzeyde tutulmuş paso eziklenmiş, boş beleş pokemon sirkülasyonuna girilmiş, sırf yeni pokemon oyunlarının reklamını yapmak için çıkartılmış birbirinden mal sezonlara sahip serinin ana karakterinden de bir hayır gelmez.

Yakaladığı Pokemonları sağa sola dağıtan bir tip olduğu için pek sevilmez.

Primeape'i niye bıraktı bu mal diyen çok izleyici gördüm misal.

İlk sezonları efsaneydi bu serinin ve o dönemler Ash gayet sevilesi kral bir karakterdi. Ama bu kadar yıldır her sezon sil baştan mala bağlatmışlar karakteri anladığım kadarıyla. Bilmem kaç yıllık seride karakter gelişimi minimum düzeyde tutulmuş paso eziklenmiş, boş beleş pokemon sirkülasyonuna girilmiş, sırf yeni pokemon oyunlarının reklamını yapmak için çıkartılmış birbirinden mal sezonlara sahip serinin ana karakterinden de bir hayır gelmez.
Yazık olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık