Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

Pokemon Go aktif oynayan var mı?
Ben oynuyorum. :)

Pokemon Animesinin en kötü yanı, bir sezonda olgunlaşan karakterin diğer sezon hiçbir şey bilmiyormuşçasına sıfırlanması. Adamın elinde pikaçu var, utanmasa bir sonraki sezon pikaçu görünce pokedeksten bakacak bu hangi pokemon diye. Anti yetenek muhabbetini çözüp diğer sezon unutmalar ve sair çok uzun liste olur. Adam gibi bir senaryo yazsalar, sonsuz kaynak var ellerinde ama kitle 0-6 yaş olunca değişmiyor. İki pokemon kavga ediyor, kan yok, ölüm yok, pokemonları kesip yemeleri lazım ama hiçbir pokemonun yendiği gösterilmiyor. Biraz daha seinen olaydı keşke. :)

Tüm yazılanları okuduktan sonra bana söyleyecek söz kalmadı. Tek diyebileceğim yaklaşık 2000 bölümü güzel bir şeyler olacak diye izledim ama toplasan anca 200 bölümü güzeldi.

Bazı soruları var:

Bir bölümde dev alakazam ile dev gengar savaşıyorlardı, onlar neden o kadar büyüktü?

En güçlü pokemon hangisi?

Tamamını izlemeye değer mi?

Bazı soruları var:

Bir bölümde dev alakazam ile dev gengar savaşıyorlardı, onlar neden o kadar büyüktü?

En güçlü pokemon hangisi?

Tamamını izlemeye değer mi?
Pokemon Sword&Shield oyununa ithafen son çıkan seride kullanılıyor. Gigantamax diye bir özellik, aynı mega evrim gibi bir şey. Pokemon Journeys serisinin tamamını izle bence güzel. Arada dandik bölümleri ileri sarıp geçersin. Tüm sezonlar içinde en iyisi bana göre :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık