Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

En son kalosta bırakmıştım.Hep Tobias gibi antrenörleri bekledim ama seri hiç oraya gitmedi:ühü:
Kalos'u bitirdin mi?

Tobias sırf Ash şampiyon olamasın diye çıkartılmış biriydi. O yüzden ona çok ısınamadım. Adam 2 pokemon çıkardı ikisi de efsane pokemon böyle şey mi olur?

Buna rağmen Ash iki tanesi karşısında berabere kaldı. Tobias finalde dahi sadece Darkrai ile işi bitirdi. Ash taa o zamandan şampiyon olmalıydı.

Kalos'u bitirdin mi?

Tobias sırf Ash şampiyon olamasın diye çıkartılmış biriydi. O yüzden ona çok ısınamadım. Adam 2 pokemon çıkardı ikisi de efsane pokemon böyle şey mi olur?

Buna rağmen Ash iki tanesi karşısında berabere kaldı. Tobias finalde dahi sadece Darkrai ile işi bitirdi. Ash taa o zamandan şampiyon olmalıydı.
Evet.Alolayada biraz bakmıştım ama hiç sarmamıştı.
Ash i başka biride yine sıradan pokelerle yenebilirdi ama bunun yerine turnuvaya Tobias gibi birinin katılması baya beklenti oluşturmuştu.Hani bu seviyede antrenörlerde var seri bu tarafada kayar diye.
Hala ara ara bakarım değişen birşeyler oldu mu diye hikaye yönünden ama animesinden yana umut yok.Bunun resmi olmayan oyunu var pokeland diye günlük 1-2 saatimi yiyen onun harici baya koptum seriden.

Ne oldu şimdi bu bızdırık velete? Şampiyon falan olmuş sanırım sonunda. Usta oldu mu sayıyoruz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık