Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pitou vs Chrollo

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    106
Kurapika Uvo'yu zetsuya sokarak aura toplamasını engelliyordu. Ve Uvo'ya saldırırken yumrugunda aura biriktirerek hasar veriyordu. Kendi fiziksel gücüyle dövmedi. Ayrıca Uvo'nun aşırı fiziksel gücü onun Çoğaltan nen kabiliyetinin de bir etkisi. Zetsuda oldugunda bu yüksek fiziksel gücünü ve dayanıklılığını da aktifbir şekilde kullanamıyor.
Hayır sen böyle bir yorumda bulunduğun için böyle bir mesaj atma gereği duydum.
Chrollo işlevsel nen güçleriyle ancak oyun arkadaşı olur Pitou'ya.
Nitekim Kurapika Uvogini fiziksel güç ile değil işlevsel nen güçleriyle yenmiştir. Sen Meruem'in Pitou'ya yaptığı fiziksel darbeyi örnek gösterip Chrollo'nun işlevsel güçlerinin herhangi bir anlamı olmadığını dile getiriyorsun. Bende bunun doğru olmadığını başka bir örnek ile göstermek istedim. :3

Ah anladım. Ben o Chrollo'nun gördüğümüz kadarıyla bilinen işlevsel güçlerinin Pitou'ya zarar vermesini sağlayacak şeyler olmadığını düşünüyorum. Daha kaç yeteneği vardır bilinmez ama yine de Pitou gibi bir yaratığa karşı etki edeceğini sanmıyorum. :(

Ah anladım. Ben o Chrollo'nun gördüğümüz kadarıyla bilinen işlevsel güçlerinin Pitou'ya zarar vermesini sağlayacak şeyler olmadığını düşünüyorum. Daha kaç yeteneği vardır bilinmez ama yine de Pitou gibi bir yaratığa karşı etki edeceğini sanmıyorum. :(
Anladım. Senin düşüncende benim ki gibi varsayımdan ibaret. :D Chrollo'nun tam gücünü görmedik lakin tahmin yürütebileceğimiz bazı şeyler var.
Örümceklerin başı olması
Silva ve Zeno'nun uyguladığı ölümcül plana değecek kadar tehlikeli güçlere sahip olması
Hisoka'nın kendisini orgazm edecek kadar güçlü olduğunu düşünmesi.

felan filan :D

Kurapika ve Gon gibi çaylaklar daha nen dünyasına yeni girmelerine rağmen kendilerinden çok çok güçlü karakterleri "rule" kanunu ile yenebiliyorken Chrollo gibi bir eleman daha fazlasını yapabilir bence.

Hadi oradan len asıl o manganin animesi sanat Onepiece'nin tam tersi durum yani çizim kötü anime iyi. :artiz:

Mangasi ise Mangaka'nin durumu manga değil roman yaziyor sanki.
Hadi içi boş her seriyi animeler güzel yapsın, sen mangaya alışmadığından öyle geliyor. Çizimden öveceksen Op orta sıra sayılır verdiğin örnek yine yanlış.

Hadi içi boş her seriyi animeler güzel yapsın, sen mangaya alışmadığından öyle geliyor. Çizimden öveceksen Op orta sıra sayılır verdiğin örnek yine yanlış.
Normal bir örnek verdim düşünmedim zaten. Gitmişsin yine boş seriyi anime güzel yapsın diye saçma bir şey demişsin. La ben seriye boş mu dedim? Çizimlere laf attım çizimleri de kötü yani bunu kabul etmek lazım. O adamın çizimleri değişik yani özenmiyor, çizemiyor veya stili öyle kötü bilemiyorum. Anime sanki adamın çizimlerini topluyor ve düzeltiyor gibiydi. Mesela Chrollo gibi karakteri nasıl öyle değişik çizebiliyor anlamıyorum o burun falan bak yine hatırladım :(

1 sayfada resmen yazı dolu o kadar yazıyı millet 1 bölümde vermiyor kendi serilerinde. Tamam bir şeyleri anlatırsın açıklarsın ama bu kadar da boş boş bir şeyleri anlatmazsın değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık