Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pitou vs Chrollo

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    106
Çizimleri kötü ya adam karalayıp atıyor. :oleyo2:

Şu anime şirketi kimse artık Op a bir el atsa var ya sektörü OP ile yeniden inşa eder.
Onu dedim ama Selim sanat diyor gözleri kör olmuş heralde. :D

Bir de şunlara bak insanın bir çizgisi olur aynısını çizer veya bir iki kez değiştirir. Sanki Chrollo'nun 70 tane ikizi var. :D

Onu dedim ama Selim sanat diyor gözleri kör olmuş heralde. :D

Bir de şunlara bak insanın bir çizgisi olur aynısını çizer veya bir iki kez değiştirir. Sanki Chrollo'nun 70 tane ikizi var. :D

Selim seviyor demek ki ne diyeyim, tartışılır ama cidden okurken ben kör oluyorum. Bir de bunun üstüne Manas destanı gibi diyalog okuyoruz.

Chrolla nın tipler muazzam ya yakışıklı adam ne hallere gelmiş. :oops:

Tipe bak çay demle. :hhh:
Bu çok eski bir çizim herhalde 94 yıllar falan xd

Selim seviyor demek ki ne diyeyim, tartışılır ama cidden okurken ben kör oluyorum. Bir de bunun üstüne Manas destanı gibi diyalog okuyoruz.

Chrolla nın tipler muazzam ya yakışıklı adam ne hallere gelmiş. :oops:

Bu çok eski bir çizim herhalde 94 yıllar falan xd
Aha bu yakın çok geliştirmiş kendini...
Not: Kör olabilirsiniz dikkat!

Bu Chrollo ise
Bu kim? Çizime bak :(
Kuroro'yu her ark farklı çiziyor ya. Ya da bu tüm karakterler için geçerlidir ama ben sadece ona dikkat ediyorumdur. Farklı stillerde çizim yapmaktan hoşlanıyor sanırım. Oda ile beraber bir röportajları var orada bahsediyordu bundan. Bence başkalarına çizdirip bizi yiyor. Ortamlarda asistan tutmuyorum dersin kim bilecek? :oleyo:

Kuroro'yu her ark farklı çiziyor ya. Ya da bu tüm karakterler için geçerlidir ama ben sadece ona dikkat ediyorumdur. Farklı stillerde çizim yapmaktan hoşlanıyor sanırım. Oda ile beraber bir röportajları var. Orada bahsediyordu. Bence başkalarına çizdirip bizi yiyor. Ortamlarda asistan tutmuyorum dersin kim bilecek? :oleyo:
Bu adam sallamıyor zaten belli de okuyana eziyet cidden ya hayır karakter birde aşırı karizma animesinden sonra bir gördüm, görmez olaydım. :( Doğru söze ne denir ki? :D

Aha bu yakın çok geliştirmiş kendini...
Not: Kör olabilirsiniz dikkat!
Hadi Chrolla eh tamam derim de Hisokanın tipe bak .. :D mürekkep yok neredeyse :(

Bu adamın stili biraz da öyle, hem de hasta olabilir. Karısı çok zengin hep ondan. Ay savaşçısı var ya onun mangakasıyla evli, eşine çizdirse şaheser çıkar ama ben böyle de seviyorum.

@NALAKA Sen Sailer Moon'u bilirsin. O çizse iyi olmaz mı?
Karısının çizimlerine laf yok bundan bin kat daha güzel çiziyor, baksana resmen akmış kadın.

Birde yukarıdakilere bak . :(

Kuroro'yu her ark farklı çiziyor ya. Ya da bu tüm karakterler için geçerlidir ama ben sadece ona dikkat ediyorumdur. Farklı stillerde çizim yapmaktan hoşlanıyor sanırım. Oda ile beraber bir röportajları var orada bahsediyordu bundan. Bence başkalarına çizdirip bizi yiyor. Ortamlarda asistan tutmuyorum dersin kim bilecek? :oleyo:
Bazı karakterleri de değiştiriyor Kurapika'yı falan farklı çiziyordu fakat bazı noktalarda unutuyor mu nasıl çizdiğini anlamadım :D

Standartı yok ''Aman çizeyim gitsin'' der gibi çiziyor.

Bu adamın stili biraz da öyle, hem de hasta olabilir. Karısı çok zengin hep ondan. Ay savaşçısı var ya onun mangakasıyla evli, eşine çizdirse şaheser çıkar ama ben böyle de seviyorum.

@NALAKA Sen Sailer Moon'u bilirsin. O çizse iyi olmaz mı?
Oda da zengin ama adam çiziyor yine ona bin basar çizimde. Kör oldum biraz okudum da ''Bu ne lan böyle'' dedim sonra bıraktım zaten. Destan yazıyor yani biraz metinleri kısa tutsa, çizimleri düzeltse sorun yok ama ikisi de saçma derecede kötü oluyor ve bunu düzeltmiyor adam bir türlü. Sanat demeyeydin iyiydi yine de sanat bunun animesidir Onepiece olacaktı ki o şirket fena olurdu her şey. Bu çizimlerle bunu yapıyorsa adamlar Onepiece de neler yaparlardı. :D

@NALAKA
Mürekkep ile alakası yok, kolsuz galiba ağzıyla falan çiziyor :D

Bazı karakterleri de değiştiriyor Kurapika'yı falan farklı çiziyordu fakat bazı noktalarda unutuyor mu nasıl çizdiğini anlamadım :D

Standartı yok ''Aman çizeyim gitsin'' der gibi çiziyor.
Bu adam sallamıyor zaten belli de okuyana eziyet cidden ya hayır karakter birde aşırı karizma animesinden sonra bir gördüm, görmez olaydım. :( Doğru söze ne denir ki? :D
Özeniyor bazen ama hakkını yememek lazım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık