Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Patrick Jane vs Sherlock Holmes

Canımsın:D
Hocam o dediğini inan Sherlock bile yapamaz Belkide yapar onun ipi sapı belli olmaz:ehe:
Komiserden suçlu hakkında bilgi almadı mı daha öncesinde. Çok titiz olduğunu, hiç bir gurur kırıntısının olmadığını vb. ve sonra ekledi dedi ki ben bu resimdeki adamdan şüpheleniyorum(ha ne hikmetse tek halini çekememişler garibanlar:D) İşte Jane burda farkını konuşturdu, titiz ve övünmeyen bir katil ve ampul yandı bu özellikler bizim gibi hödüklerde olamayacağı için kadın olmasını seçti ve ordan harekete geçti. Yani bir resme bakarak ahanda suçlu diyecek adam anasının karnından doğmamıştır:D
:D
Tamam dinledi o konuşma bi kaç dakika sürdü Jane dinledi resme baktı anladı. Yani dinledikten sonra 3 saniye düşünmedi bile belki saniyenin 10 da 1 i zamanda olayı anladı :D Sonrada her zamanki gibi olayı işledi.

Jane çok sempatik adam, Sherlock bambaşka çok fazla severim. Hatta Sherlock benzeri bir hikaye arayışıyla Mentalist ile tanışmıştım. Lakin Jane'in dramatik hikayesi ve insanları sinirlendirmeye çalışması çok hoşuma gidiyor. O yüzden Jane'i daha çok seviyorum. Objektif olamadığımı da eklemiştim zaten.

:D
Tamam dinledi o konuşma bi kaç dakika sürdü Jane dinledi resme baktı anladı. Yani dinledikten sonra 3 saniye düşünmedi bile belki saniyenin 10 da 1 i zamanda olayı anladı :D Sonrada her zamanki gibi olayı işledi.

Jane çok sempatik adam, Sherlock bambaşka çok fazla severim. Hatta Sherlock benzeri bir hikaye arayışıyla Mentalist ile tanışmıştım. Lakin Jane'in dramatik hikayesi ve insanları sinirlendirmeye çalışması çok hoşuma gidiyor. O yüzden Jane'i daha çok seviyorum. Objektif olamadığımı da eklemiştim zaten.
Jane candır ya Dexter ile birlikte ilk göz ağrımdır:cool: Objektif olmak zorunda değilsin zaten, sadece zaman öldürelim istedim:)
Fakat Sherlock vurur kırbacı:ehe:

Sherlock Holmes'u tercih ederim. Sadece aşağıdaki sözü bile, ne kadar geniş düşünebildiğinin bir kanıtı;

İmkansızları elediğinde elinde kalan ne kadar mümkün değil gibi gözükse de, gerçek olmak zorundadır.
ikisini de biraz tanıyorum. ama bu söz harikaymış. düşündürdü...

Jane yok olmak istediğinde kaç kişi dahil oluyor Sherlock yok olmak istediğinde kaç? Bu bile elindeki olanaklar karşılaştırması olarak sunulabilir. Jane'in abisi derin devlet olsa acaba Red John 1 gün yaşar mıydı merak ediyorum :/

Sherlock Starbucks ise Jane Türk kahvesidir!!!

Jane yok olmak istediğinde kaç kişi dahil oluyor Sherlock yok olmak istediğinde kaç? Bu bile elindeki olanaklar karşılaştırması olarak sunulabilir. Jane'in abisi derin devlet olsa acaba Red John 1 gün yaşar mıydı merak ediyorum :/

Sherlock Starbucks ise Jane Türk kahvesidir!!!
Olsaydıyla olsaydı sende Gold olurdun :good:

Bu Sherlock dizisinin olayı nedir? Netten bakayım dedim nasıl bir şeymiş diye de iki durum dikkatimi çekti.

1) Bölüm sayısı çok az. İlk sezon pilot dahil dört bölüm, üçüncü üç bölüm. Son sezonun üçüncü bölümü de yarın çıkıyor galiba. O da mı kısa sürecek?
2) Sezonlar arasındaki süre biraz fazla.

1 ve 2 arası 1,5 yıl
2 ve 3 arası 2 yıl olarak gördüm.

Neden bu kadar kısa sezonlara ve uzun aralara sahip merak ettim doğrusu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık