Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Paradoks Oden!

Sizce Odenin arkasındaki gizem ne olabilir

• Kullanılan toplam oy
    76
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden aslında Vegapunk. Kaido'nun bilinçaltı ile yaptı.
Vegapunk geldi aklıma aslında, bu cp 0 ve konuşması da üstüne oturuyor gibi ama yine de çok uçuk bir teori :D Klonu da o yüzden koydum. Bence imkansız gibi birşey ama belki mantık çerçevesinde olabilir bilemiyorum.

Düzelteyim: Senin dediğin gibi değil tabi :D Vegapunkun bir parmağı olma konusunda aklıma bir şeyler gelmişti.

Son düzenleme:
Her şey Joy Boy ile alakalı olabilir. "Gülünç Masal" diye nitelenen şey hem geçmişteki hem de gelecekteki her şeyin yazılı olduğu bir metindir. Belki Roger adaya geldiğinde kendisinin ve tayfasının o adaya geldiğini okuduğu bir metin bile vardır. Bir şekilde her eylem Joy Boy'un ayarladığı şekilde var oluyordur.
"if you want god to laugh, tell him your plans"

Toki ölünce meyvesi 800 yıl önceye dönmüş olabilir mi
Sonra Toki ile bağlantılı yeni kullanıcı Oden'i geleceğe göndermiştir

Bağlantı kısmı meyveyle alakalı olabilir belki attack on titan'daki gibi meyvenin yeni kullanıcısının içinde eski kullanıcısının ruhu yaşıyordur

Her şey Joy Boy ile alakalı olabilir. "Gülünç Masal" diye nitelenen şey hem geçmişteki hem de gelecekteki her şeyin yazılı olduğu bir metindir. Belki Roger adaya geldiğinde kendisinin ve tayfasının o adaya geldiğini okuduğu bir metin bile vardır. Bir şekilde her eylem Joy Boy'un ayarladığı şekilde var oluyordur.
"if you want god to laugh, tell him your plans"
Göklerden gelen bir karar vardır.

güzel derlenmiş. fakat benim hep merak ettiğim bişey vardı, hiyori neden diğerleriyle geleceğe gitmedi de kawamatsu ile kaldı ? mesela paylaştığın son sayfada kinemonun lafından anlıyoruz geleceğe gidileceğini biliyorlar kawamatsu neden hiyoriyi aldı ki ?? acaba hiyorinin büyüyüp bi yeteneği kullanacak kadar olgunlaşması mı gerekiyordu ??? toki neden öldü ki, kendini mi öldürdü yoksa :S kayıp yüzyılı bilen biri acaba meyve gücünü de başka yöntemlerle aktarmayı biliyor mudur ki :S

ilginç şeyler
Animede bahsetmişlerdi. Eğerki kötü bir olay olursa Kozuki soyu bitmesin diye. Birini geleceğe gönderdi diğeri o zamanda kaldı kawamatsu ile. Hatta Zoro bu duruma çok acımasızca demişti.

Animede bahsetmişlerdi. Eğerki kötü bir olay olursa Kozuki soyu bitmesin diye. Birini geleceğe gönderdi diğeri o zamanda kaldı kawamatsu ile. Hatta Zoro bu duruma çok acımasızca demişti.
mangada da geçmiş miydi :S resimlere bakıp geçiyodum ben demek yazılar bişi anlatıyormuş :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık