Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok ucuzlamış diye yalandan oyun alacağınıza sevdiğin beleş oyunlara yatırım yapın oyun içi size faydalı olacak eşya veya özellik satın alın. P2W muhabbetinden bahsetmiyorum POE'de ekstra eşya slotu satın almak gibi şeyler işte. Ya da direkt Destiny 2 ayarı bir oyunun ek paketlerini de alabilirsiniz. Maksat eğlence
PoE'de de alınmaz oldu artık harika ekonomimiz sağ olsun...

Gidip 10dan fazla oyunu heyecanlı heyecanlı aldım. Şimdi oynayasım gelmiyor. Sorunum ne acaba :D
Sende bir sorun yok, normal bir durum aslında.
Mesela bir oyun vardır ve onu hep çok oynamak istemişsindir ve onu bir indirimde nihayet alma imkanına ulaştıktan sonra doğal olarak hemen oynamaya başlarsın.

Ama birçok oyunu aynı anda alırsan bu sefer hangisini oynayacağına karar veremezsin ve bunu düşünürken de oynama isteğin gitmesi normaldir.
Hatta bir tanesine başlasan bile aklın diğerlerinde kalma ihtimali çok yüksektir. O yüzden arkadaşlarımı hep uyarırım bir oyuna başladıktan sonra sakın aynı anda başka bir oyuna başlamayın diye. Çünkü böyle bir durumda %90 ihtimalle bu iki oyundan biri katledilip kenara atılır.
O yüzden benim tavsiyem acele etmemen ve en çok oynamak istediğin oyundan başlayıp o orantıyla devam etmen.
10 oyun aldım hepsini oynamak istiyorum gözüyle değil de en çok şu oyunu oynamak istiyorum onunla başlayayım gözüyle bakmaya çalış.

Ablama Demon souls’u indirmiştim ben de bi deniyim dedim gittiğimde. Ölmeden bölümü bitirip boss’u almanın sevincindeyim. Tam onun üstüne vücudumu da geri aldım canım ikiye katlandı diye seviniyorum. Nexus’ta 2 kere merdivenden düşüp öldüm:(

Koca heykel var onunla konuşmam lazım sanıyordum etraftaki 100 tane küçük oyuncak bebekten 1 tanesi canlıymış onunla konuşacakmışım meğerse. Aceleyle aramaya başlayınca max canım yarıya indi yine boşuna. İyiki yüzük var %75 yapıyor.

Oyun beklediğimden de yavaş çıktı. Ama bu yavaşlık sandığım kadar sıkmadı beni. Belki birgün kendi ps5’ime indirip bitiririm.

The Elder Scrolls® Online almak ve oynamak istiyorum tek sorunum türkçe desteği olmaması sizce buna rağmen satın almalımıyım çünkü fiyatt fazla değil ama sanki 30 dakika oynayıp bırakacakmışım gibi hissediyorum.

The Elder Scrolls® Online almak ve oynamak istiyorum tek sorunum türkçe desteği olmaması sizce buna rağmen satın almalımıyım çünkü fiyatt fazla değil ama sanki 30 dakika oynayıp bırakacakmışım gibi hissediyorum.
Ana oyun ucuzlasa da DLC'leri yüksek fiyatta oluyor genelde. Monster Hunter World gibi... Onlarsız oyun yarım kalıyordur sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık