Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enflasyon yüzünden istek listemde indirimde gördüğüm her şeyi almaya başladım. Yıllarca bir oyun bitmeden yenisi almayacam diye diye çok titiz düzenli gidiyordu steam kütüphanem halbuki. Ne güzel prensiplerim vardı. En az %50 olmadan indirimdekini almayacam gibi. Şimdi gözümde büyüyor iş gibi geliyor oynamak istemiyorum. Sınırı da abi 100TL altındaysa al gitsin şeklinde gidiyorum. Yazık bana.
Daha witcher 3 bitmedi bir buçuk senedir haftada bir kaç saat oynaya oynaya

F1 22 çıkana dek şu oyunlarla geçiriyorum günümü. Fall Guys'ı 4 ya da 5 gündür oynuyorum, unuttum şimdi. 3 defa 1. oldum. Diğer oyunlar bugün başladım. Üçü de bulmaca. Time Loader daha yumuşak, kolay. The Sojourn sanki hayvan gibi zorlaşacak gibi. Red Trigger ise zaten kısa bir şey.
İki boyutlu bir acılı sar bana varsa elinde. Bulmacası varsa da sözel olsun, acıyı arayalım.

Zaten ölmen lazımdı isabet olmuş, iyi denk gelmiş. :)
Ordan devam etmedim. Ne için ölmem lazımdı her türlü ölüyor musun orda?

En baştaki tutorial boss’u kastetmedim. Orda bi öldüm zaten. Dodge yaptım benden 2 metre uzağa indirdiği baltanın rüzgarından tek yedim.
_______
Ps plus extra’dan miles morales’i oynadım. Karakter, baş kötü ve hikaye güzel değildi. Oynanış da gerilemiş. Tüm görevler bio-elektrik gücünle jeneratör şarj etmeye dayalı.

orjinal oyundaki gadget’lar ve peter’ın güçlerinin kombinasyonları zevkliydi. Harita etkinlikleri de eğlenceliydi.

Beğendiğim tek yönü bu yeni App oldu sanırım. İnsanların ordan yardım istemesi hoş olmuş. Tam spiderman’lik bişey. “Friendly neighbor” sıfatına uygun bi ekleme olmuş.

Kötü bi oyun değil. Orjinal spiderman oyunundan sonra attan inip eşeğe binmişim gibi hissettirdi sadece.

Bir saat sonra Nintendo Direct Mini etkinliği başlayacak. Switch için yaklaşmakta olan oyunları içerecek ve 25 dakika sürecek. İlgilinenlere duyurulur.

Ordan devam etmedim. Ne için ölmem lazımdı her türlü ölüyor musun orda?

En baştaki tutorial boss’u kastetmedim. Orda bi öldüm zaten. Dodge yaptım benden 2 metre uzağa indirdiği baltanın rüzgarından tek yedim.
_______
Ps plus extra’dan miles morales’i oynadım. Karakter, baş kötü ve hikaye güzel değildi. Oynanış da gerilemiş. Tüm görevler bio-elektrik gücünle jeneratör şarj etmeye dayalı.

orjinal oyundaki gadget’lar ve peter’ın güçlerinin kombinasyonları zevkliydi. Harita etkinlikleri de eğlenceliydi.

Beğendiğim tek yönü bu yeni App oldu sanırım. İnsanların ordan yardım istemesi hoş olmuş. Tam spiderman’lik bişey. “Friendly neighbor” sıfatına uygun bi ekleme olmuş.

Kötü bi oyun değil. Orjinal spiderman oyunundan sonra attan inip eşeğe binmişim gibi hissettirdi sadece.
Şimdi daha çok oynayanlar daha iyi cevap verebilir ama bildiğim kadarıyla anlatayım.

5 farklı dünya var ve bunlarda ayrı ayrı pure white tendency durumuna gelmeden insan formunda oynarsan ve bu şekilde de ölürsen oyun hem zorlaşıyor hem de karanlıklaşıyor.

Dolayısıyla her bossu kestiksen sonra insan formunda nexus'a gelip orada intihar edip ruh formuna geçtikten sonra öyle devam etmek en doğrusu.

Tabi ben ölmem diyorsan insan formunda da oynayabilirsin. :)

PS Plus Temmuz ayı verilecek oyunlar sızdırılmış.

Crash Bandicoot 4 (PS5 / PS4)
The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)
Arcedegeddon (PS5 / PS4)
Bende olanlar hariç ilgimi çekecek bir oyunu en son ne zaman verdi bu lanet sistem hatırlamıyorum bile. Sadece oyunların online içeriklerini kullanabilmek için aldığım bir üyelik oldu iyice.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık