Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elden ringin iyi bir hikayesi var mı yoksa sadece deneyim vaadeden bir oyun mu?
Yani bir hikayesi, lore'u falan var da sana bir şey anlatmıyor. Senin didik didik araştırma yapman lazım hikayeyi anlayabilmen için veya youtube'da hikayeyi araştırıp derleyenlerin videolarını izleyeceksin. İnsanlar oynanışı eğlenceli olduğu için oynuyorlar. Souls oyunlarının genel yapısı böyledir zaten.

@Kenny McCormick Omori çok iyi oyunmuş 46 saat falan oynamışım tekrar teşekkür etmek istedim.

Üyeliğiniz varsa oyun şu an game pass'te mevcut ama benim bilgisayardan mı kaynaklı bilmemekle birlikte oyun ne yaptıysam tam ekran olmadı. Seçenek var ama seçilmiyor. Türkçe yama da ne yaptıysam işlemedi ben de gittim 32 liraya steamden aldım herhangi bir sorun da yaşamadım. Oyunun detayından bahsetmek istemiyorum neredeyse her şeyiyle çok memnun kaldım ama gözüme çarpan ciddi bir sıkıntısı oldu. Oyun oynanış şekli olarak olduğu gibi pokemondan alınmış. Burada bir sıkıntı yok esasında. Sıkıntı olan taraf pokemondaki gibi yaratıkların üzerine koşması senin ondan kaçmak için saçma sapan manevralar yapmak zorunda kalman ve pokemonda olduğu gibi repel gibi bir özelliğin de olmamasından dolayı bir ara çıldırma noktasına geldim. Hani şu turuncu vaha mı ne vardı oradaki hazine bölgesinde. Ve bunun en büyük dezavantajı da seni sinirlendirdiği için oyunun depresif havasından uzaklaşmaya başlıyorsun. Ben oyunun içine girmek istedikçe o üzerime tavşan attı horoz attı portakal attı...

Oynayacak olanlara şu tavsiyeyi de vereyim yeri gelmişken. Oyundaki ana görevi sonlandırma noktasına geldiğinizde diğer kısımdaki görevleri bitirdiğinize emin olun yani öyle bir isteğiniz varsa. Çünkü görevin son aşamasına geçtiğiniz anda bütün kayıt ortadan kalkıyor ve geri dönme şansınız da ortadan kalkmış oluyor. Ha önemli mi ? Düşününce zerre değil...

PS Plus Temmuz ayı verilecek oyunlar sızdırılmış.

Crash Bandicoot 4 (PS5 / PS4)
The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)
Arcedegeddon (PS5 / PS4)

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları açıklanmış.

Final Fantasy VII Remake Intergrade
Tiny Tina's Wonderlands
Raft
Monster Hunter Rise
God of War
Monster Hunter Rise: Sunbreak
Rust
Sekiro: Shadows Die Twice Goty

Ablama Demon souls’u indirmiştim ben de bi deniyim dedim gittiğimde. Ölmeden bölümü bitirip boss’u almanın sevincindeyim. Tam onun üstüne vücudumu da geri aldım canım ikiye katlandı diye seviniyorum. Nexus’ta 2 kere merdivenden düşüp öldüm:(

Koca heykel var onunla konuşmam lazım sanıyordum etraftaki 100 tane küçük oyuncak bebekten 1 tanesi canlıymış onunla konuşacakmışım meğerse. Aceleyle aramaya başlayınca max canım yarıya indi yine boşuna. İyiki yüzük var %75 yapıyor.

Oyun beklediğimden de yavaş çıktı. Ama bu yavaşlık sandığım kadar sıkmadı beni. Belki birgün kendi ps5’ime indirip bitiririm.
Zaten ölmen lazımdı isabet olmuş, iyi denk gelmiş. :)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge fena olmamış ama zorluğunu bayağı pc seviyesinde yapmışlar. Her tur geçtiğinizde canlarınız yeniliyor ve belirli bir puandan sonra 4 hak oluyor. Dört kaplumbağanın yanında April ve splinter da seçmenin yanında oyunun en güzel yanı en azından dört kişiye kadar oynanabilmesi - daha fazlasını deneyemedim bilmiyorum - ve gamepass üzerinden arkadaşlık ile uzaktan oynanabilmesi. Arkadaşlarla vakit geçirmelik hoş bir oyun olmuş diyebilirim

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge fena olmamış ama zorluğunu bayağı pc seviyesinde yapmışlar. Her tur geçtiğinizde canlarınız yeniliyor ve belirli bir puandan sonra 4 hak oluyor. Dört kaplumbağanın yanında April ve splinter da seçmenin yanında oyunun en güzel yanı en azından dört kişiye kadar oynanabilmesi - daha fazlasını deneyemedim bilmiyorum - ve gamepass üzerinden arkadaşlık ile uzaktan oynanabilmesi. Arkadaşlarla vakit geçirmelik hoş bir oyun olmuş diyebilirim

Casey Jones yok mu oyunda?

F1 22 çıkana dek şu oyunlarla geçiriyorum günümü. Fall Guys'ı 4 ya da 5 gündür oynuyorum, unuttum şimdi. 3 defa 1. oldum. Diğer oyunlar bugün başladım. Üçü de bulmaca. Time Loader daha yumuşak, kolay. The Sojourn sanki hayvan gibi zorlaşacak gibi. Red Trigger ise zaten kısa bir şey.

F1 22 çıkana dek şu oyunlarla geçiriyorum günümü. Fall Guys'ı 4 ya da 5 gündür oynuyorum, unuttum şimdi. 3 defa 1. oldum. Diğer oyunlar bugün başladım. Üçü de bulmaca. Time Loader daha yumuşak, kolay. The Sojourn sanki hayvan gibi zorlaşacak gibi. Red Trigger ise zaten kısa bir şey.

@Brönzel Lem'e oyun atmıştım, senin de ihtiyacın var gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık