Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım Sony ne zaman uyanacak. :) Bir kütüphane yapmışsınız zaten, genişletin işte bunu. :/ Kendi çıkardıkları son oyunları bile eklemediler, basiretsizler. :/

15 kere bitirmişimdir en içime sinen Kardeşlikle bitirmek oldu.
maşallah :) ben 3-4 defa sıfırdan başladım enstitü muhabbetlerine kadar paso harita keşfetme yan görev yaptım çıktığı zamandan beri bitirmeye kıyamadım ama artık sona geldim şuanki save de kimi seçeyim karar veremiyorum. Enstitü wasteland için gelecek oluşturuyor. Kardeşlikte güzel aksiyon var ama çok hırt barzo bir oluşum onların eline kalsa gene her yer nuke yiyecek

fallout 4 bitiren var mı ? bitirdiyse hangi tarafı seçti ?
10-20 synth kurtarabilmek için haritadaki tüm süper mutantlarla, ghoullarla ve hatta banditlerle savaşan orduya düşman olan salak grupla hiç bitirmedim. Diğerleriyle kaç kere bitirdim hatırlamıyorum da hepsiyle bitirmişliğim var.

bana en mantıklı gelen brotherhood of steel idi. Ama oyun gerçek hayat gibi olmadığından en iyisinin minutemen olduğu çok belli. Adamlar plastik telefonu parçalayıp modern ev ve silahlar yapıyor brotherhood’a ne gerek var.

maşallah :) ben 3-4 defa sıfırdan başladım enstitü muhabbetlerine kadar paso harita keşfetme yan görev yaptım çıktığı zamandan beri bitirmeye kıyamadım ama artık sona geldim şuanki save de kimi seçeyim karar veremiyorum. Enstitü wasteland için gelecek oluşturuyor. Kardeşlikte güzel aksiyon var ama çok hırt barzo bir oluşum onların eline kalsa gene her yer nuke yiyecek
Haklısın ama Kardeşlik gerçekten icraat yapıyor, diğerleri laf yapıyor ben Minutmenler ve Railroad hariç diğer iki bitirişe de okeyim :bilmem:

Fallout 4 ve Skyrim evim gibi girince huzurlu hissediyorum :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık