Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de Rdr2 oynayacaktım indirme ortasında pcyi fişten çekmişler dolunca crashlendi oyun şimdi dosya doğrulatıyorum beklemekten sıkıldım yav

Oyun da olsa ayaklarımın yere basması lazım, Squadrons'u oyna @Historia'cım eğer güzel bir hikayesi var dersen oynamam tabi ama beğenmezsen haber ver ;)

Yavaşlatmayı hiç kullanmadım, Force'u eğer birilerini düşüremiyorsam hiç kullanmadım galiba sadece kılıç skilleri.
Zevksiz olduğunu biliyordum da Force'u kullanmadım da ne demek ya, Jedi'lığın ne anlamı kaldı:artiz:
Bak sana bizzat kendi oynayışımdan tek bir kare atayım sana.
Böyle Jedi olduğunu iliklerine kadar hissettireceksin. Daha çok Darth Vader gibi kapıştım ama olsun.

Zevksiz olduğunu biliyordum da Force'u kullanmadım da ne demek ya, Jedi'lığın ne anlamı kaldı:artiz:
Böyle Jedi olduğunu iliklerine kadar hissettireceksin. Daha çok Darth Vader gibi kapıştım ama olsun.
Kırmızı ışın kılıçlı Jedi. Sit kılıcı kullanıp düşmana dost görünmek Historia vizyonu başka bir şey xD

Aldığın hasardan nasıl bir jedi olduğunu anlayabiliyorum padawan :artiz:

Ben buradaki adamların tamamını aşağı atmıştım zaten püfff xD

Aldığın hasardan nasıl bir jedi olduğunu anlayabiliyorum padawan :artiz:

Ben buradaki adamların tamamını aşağı atmıştım zaten püfff xD
2 gram canınla tek yemen beni ilgilendirmez :artiz: Bütün canları falan toplayıp kendini eğitseydin bir Jedi olurdun işte, o zaman anlardın canımın neden böyle olduğunu:artiz:
Şaka bir yana 4 zorluk seviyesi mi ne var en yükseğin bir altını oynadım Jedi Master mi neydi adı.

O değil de harbiden Force'u milleti yokuştan aşağı itelemek için mi kullandın ne adamsın ya:D General Grievous seninle gurur duyardı:good:

2 gram canınla tek yemen beni ilgilendirmez :artiz: Bütün canları falan toplayıp kendini eğitseydin bir Jedi olurdun işte, o zaman anlardın canımın neden böyle olduğunu:artiz:
Şaka bir yana 4 zorluk seviyesi mi ne var en yükseğin bir altını oynadım Jedi Master mi neydi adı.

O değil de harbiden Force'u milleti yokuştan aşağı itelemek için mi kullandın ne adamsın ya:D General Grievous seninle gurur duyardı:good:
Zaten paylaştığın yerde lava düşereceğin kısımları kapatıyorlar bir iki fazdan sonra. Hepsini oraya atmak çok basit olurdu. Can miktarından değil aldığın hasardan hangi zorlukta oynadığın belli oluyor. Hem orada adamları çektikten sonra çift kılıç skilini atman daha havalı olurdu yine de güzel sekans yakalmışsın 😘

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık