Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forspoken yine ertelenmiş. Daha önce Mayıs ayından Ekim'e ertelenmişti şimdiki çıkış tarihi ise 24 Ocak 2023.

Kratos’u unga bunga hantal cahil mağara adamı olarak geri getirmeseler onunla 10 oyun bile yapılırdı da şuanki haliyle istedikleri oyunları yapamazlar.

Yeni karakter hiç yakışmaz seri bitsin daha iyi. Kratos’suz gow olmaz. İlk gow oyunundan beri baba-oğul döngüsü işleniyordu. Zeus babasını öldürmüş kendi oğlunun aynısını yapmasından korkuyordu. Şimdi kratos da kendi oğluyla buna benzer bişey yaşayabilirdi ama döngüyü kırıyor. Oğlu için ölecek muhtemelen. Burda hikaye bitsin bıraksınlar.

Kratos birçok imkansızlığa rağmen tanrı öldürmeye başladı. Athena ve gaia tarafından destan gibi anlatıldı hepsi. Başka karaktere benzerini yaptırmak kratos’a saygısızlık olur bu evrende.
Gönül ister ki gingerı gebertip reise tüm tanrıları kesme yemini ettirseler de mitolojiden mitolojiye atlasak ama bunu yapacaklarına inanmadığımdan reise güzel bir veda ederek yeni IP tasarlasınlar diyorum. Yeni isim yeni karakterler yeni konu sadece aynı evren. Sinematik kamera açısıyla hiçbir karakteri Kratos vahşiliğinde ve akıcılığında dövüştüremezler. Önune gelen tanrıyı kestikleri oyunlardan çok daha kompleks yapıda tasarlarlar bitti gitti. Kimsenin efsanesi zarar görmez. Özellikle bu konuda çok yetenekli bir stüdyosunun elinde çıkma mitolojik oyunlar oynamaya devam ederiz böylece.

RX 6650 XT ile sahalara geri dönüyorum.

Son bir kaç yıldır eski bilgisayarımdan kaynaklı oyunlara uzak kalmıştım. Ama an itibari ile yeni göz bebeğim ile sahalara geri dönmek üzereyim. O kadar çok oyun birikmiş ki tam bir saatir ilk hangi oyuna başlasam da hasret gidersem diyerek dolanıp duruyorum.

Son bir kaç yıldır eski bilgisayarımdan kaynaklı oyunlara uzak kalmıştım. Ama an itibari ile yeni göz bebeğim ile sahalara geri dönmek üzereyim. O kadar çok oyun birikmiş ki tam bir saatir ilk hangi oyuna başlasam da hasret gidersem diyerek dolanıp duruyorum.
Hangi oyunlar var listede.

@Historia Reis'e sor hangisini diyorsa ondan başlama.

Boşver diğer oyunları gel skyrime 600 mod indir ve oyna seninle anlaşalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık