Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalan yok ilk başta benim de başım dönmüştü ama sonradan ayarı tutturdukça sarmaya başladı.
Bi yerden sonra baydı o oyun beni ya. Herkese hitap eden bir oyun değil.
Oyun da olsa ayaklarımın yere basması lazım, Squadrons'u oyna @Historia'cım eğer güzel bir hikayesi var dersen oynamam tabi ama beğenmezsen haber ver ;)

Yavaşlatma skilli bu kadar opyken böyle oynamak başarıdır
Yavaşlatmayı hiç kullanmadım, Force'u eğer birilerini düşüremiyorsam hiç kullanmadım galiba sadece kılıç skilleri.

Yakuza serisini hep merak etmiştim hepsi gamepass e eklenince en son çıkan oyununu bir deneyeyim dedim.Oyunda japon mafyasının bir üyesiyiz hikayede bu çerçevede ilerliyor.Oyunda sıra tabanlı karşına çıkan elemanları dövüyorsun. 2 dakika aksiyon sonra 10 dakika diyalog hikaye.Bu hikayeler diyaloglar bazen o kadar uzunki joystick uzun süre kullanılmadığından kendini otomatik kapatıyor.Anime izliyormuşumda araya ineraktif oyun serpiştirmişler gibi bir tecrübe.Hemen çöpe atmayacağım birkaç saat daha şans vereceğim ama bu nedir,nasıl bir oyun türüdür :D Japonlar çok seviyormuş bu oyun türünü çok şaşırmadım.Böyle antin kuntin şeyleri seviyorlar.Oyunla ilgili söyleyebileceğim tek iyi şey japon kültürüne meraklı birisi olduğumdan oyun japon kültürünü güzel yansıtıyor.Belgesellerden gördüğüm kadarıyla sokaklar falan japonyayı tamamen yansıtıyor.Belki de gerçek tokyo sokaklarını modellemişlerdir bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık