Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eksik dediğin şey aslında bizim eğitim-üretim-yapılma amacımız. İnsanlara yardım 1.öncelik cenevar öldürmek için yetiştirilen çocuklar. Hikaye bunun yanında 2.planda aslında, geraltın farkında dolayı hikaye öne geçiyor. 1-2 oynadın mı 3 den mi başladın ?
En nihayetinde ilgi çekici bir yanı olmayan şeyler. Daha kısa tutulmasının da oyuna bir kaybı değil kazancı olacağını düşünüyorum. Kendi dünyası içinde elbette olağan ama her şeye el atan süper kahraman mıyım ben? Bak şöyle olsa güzel olabilirdi belki: Bazı soru işaretleri kendiliğinden gitseydi zira bir başkası tarafından halledilseydi. Ya da o zaman için belki akılda olmayacak bir şey ama Death Stranding ile birlikte gelen sistemin Witcher'a uyarlanması da hiç fena olmayabilir.

3'ten başladım direkt çünkü ilk iki oyunun oynanışına katlanamayacağıma karar verdim. :oleyo2:

Grafikleri düşük eski oyunlara kanım ısınmıyordu, ta ki Baldur's Gate, Legacy of Kain gibileri görene kadar. Ulan eskiler oyun yaparken bir taraflarından kan geliyormuş. Şimdiki oyunlara bakıyorum, resmen tuvalette akıllarına gelmiş adamların. Özellikle mobil tarafı ağlıyor. Birisi güzel bir oyun yapıyor, öteki ondan çalıp yenisini yapıyor, bir başkası gelip çalandan çalıyor.

En nihayetinde ilgi çekici bir yanı olmayan şeyler. Daha kısa tutulmasının da oyuna bir kaybı değil kazancı olacağını düşünüyorum. Kendi dünyası içinde elbette olağan ama her şeye el atan süper kahraman mıyım ben? Bak şöyle olsa güzel olabilirdi belki: Bazı soru işaretleri kendiliğinden gitseydi zira bir başkası tarafından halledilseydi. Ya da o zaman için belki akılda olmayacak bir şey ama Death Stranding ile birlikte gelen sistemin Witcher'a uyarlanması da hiç fena olmayabilir.

3'ten başladım direkt çünkü ilk iki oyunun oynanışına katlanamayacağıma karar verdim. :oleyo2:
Adalarda ki görevleri salla zaten özellikle denizde olanları boş itemler. Oyun gün geçtikçe kendi içinde ilerliyor da ? ları etkilemiyor tabi. Ben sevmiştim de kişisel diyelim.

2.oyunu mutlaka oyna. Combat hikaye ilerleyiş oynanış 30 dakikanı alır alışman bi dene. Zaten witcher görevleri toplasan 10 tane falan geri kalan politika siyaset verdiğin kararlarla ilerleyiş.

Adalarda ki görevleri salla zaten özellikle denizde olanları boş itemler. Oyun gün geçtikçe kendi içinde ilerliyor da ? ları etkilemiyor tabi. Ben sevmiştim de kişisel diyelim.

2.oyunu mutlaka oyna. Combat hikaye ilerleyiş oynanış 30 dakikanı alır alışman bi dene. Zaten witcher görevleri toplasan 10 tane falan geri kalan politika siyaset verdiğin kararlarla ilerleyiş.
İleride belki dönerim gerçi. Bunu bitirdikten sonra bu tarz bir oyun oynayacaksam ilk Read Dead Redemption 2 oynayacağım. Yakında Dark Souls serisine 2. oyun ile devam etmeyi düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık