Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baldur's Gate çok güzelmiş. Oyunda kütüphanelerden cilt cilt kitaplar çalıp açıp okuyorum. :)

Crpg türüne hoş geldiniz. :utaniyorum:

Pillars Of Eternity 1 ve 2 öneriyim hemen, evreni bayağı ilgi çekicidir. :utangac: ( 2. yi henüz oynamadım ama önceki oyunun üstüne bir de romantizm katmışlar sanırsam, daha da güzel olmuştur. )
Divinity: Original Sin 1 ve 2 de öneriyim ama onlarda okuyacak böyle çok kitap, çözülecek çok gizem bulamazsınız ama aksiyon anlamında en çok bunlar tatmin eder.
Disco Elysium öneriyim ama yakında tükçeye çevirilecek, o zaman oynarsınız.
Pathfinder: Kingmaker öneriyim ama oynamayın sakın sadece aklınızda bulunsun ismi.
Tyrany öneriyim, Pillars' ı yapanların diğer bir oyunu, evreni ilgi çekicidir yine, diğer crpg oyunarında göre biraz daha farklı yönleri var.
Planescape önerirdim bir de ama doğru düzgün Türkçe çevirisi yok sanırsam, o yüzden. :oops:

Baldur's' u sevdiyseniz bunları ala ala seversiniz. :gamyon:

Crpg türüne hoş geldiniz. :utaniyorum:

Pillars Of Eternity 1 ve 2 öneriyim hemen, evreni bayağı ilgi çekicidir. :utangac: ( 2. yi henüz oynamadım ama önceki oyunun üstüne bir de romantizm katmışlar sanırsam, daha da güzel olmuştur. )
Divinity: Original Sin 1 ve 2 de öneriyim ama onlarda okuyacak böyle çok kitap, çözülecek çok gizem bulamazsınız ama aksiyon anlamında en çok bunlar tatmin eder.
Disco Elysium öneriyim ama yakında tükçeye çevirilecek, o zaman oynarsınız.
Pathfinder: Kingmaker öneriyim ama oynamayın sakın sadece aklınızda bulunsun ismi.
Tyrany öneriyim, Pillars' ı yapanların diğer bir oyunu, evreni ilgi çekicidir yine, diğer crpg oyunarında göre biraz daha farklı yönleri var.
Planescape önerirdim bir de ama doğru düzgün Türkçe çevirisi yok sanırsam, o yüzden. :oops:

Baldur's' u sevdiyseniz bunları ala ala seversiniz. :gamyon:
Divinity ve Disco Elysium listemde. Diğerlerini ilk defa duydum. Teşekkür ederim.

Şu internetteki Waluigi sevdasını anlayamadım. Yani canon bile sayılmayacak karaktere epey içerik çıkarıyorlar. Ama çıkan içerikler fena olmadığı için çokta şikayet etmeyeceğim sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık