Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Historia @Dattebayo..! Yabancılar PS5 sipariş etmek için sıraya girmiş dün açılmış konuya 308 sayfa nedir :hoo:

@Historia @Dattebayo..! Yabancılar PS5 sipariş etmek için sıraya girmiş dün açılmış konuya 308 sayfa nedir :hoo:

400 euro nedir olum adamlar için. Bizdeki oyun fiyatına adamlar konsol alıyor gibi düşün. Hayrına bir iki tane daha alır fakir sevindiririm Avrupa'da yaşasam. Hayat bunlara güzel şimdi aralarında tartışıyorlardır "kanka yaa hafta sonu çalışıp diskli versiyonumu alsam :/" falan diye...

400 euro nedir olum adamlar için. Bizdeki oyun fiyatına adamlar konsol alıyor gibi düşün.
Yok bunun farkındayım zaten, millet ne güzel çatır çatır almışa bağlayacaktım konuyu sen bağlamışsın. Hafta sonları çim biçme gibi işlerde görev alabilecek çocuklar bile rahatlıkla alabilir herhalde bu konsolu. Enis var Multiplayer ekibinden zamanında 1600 liraya PS4 pahalı muhabbeti çevirmiş sanırım.

Yok bunun farkındayım zaten, millet ne güzel çatır çatır almışa bağlayacaktım konuyu sen bağlamışsın. Hafta sonları çim biçme gibi işlerde görev alabilecek çocuklar bile rahatlıkla alabilir herhalde bu konsolu. Enis var Multiplayer ekibinden zamanında 1600 liraya PS4 pahalı muhabbeti çevirmiş sanırım.
Ya çoğu şey az çok yine pahalıydı bu ülkede ama biz 2018'de sınırı öyle bir geçtik ki hacı artık geri dönüşümüz yok. Bir fıkrayı yaşıyoruz o zamandan beri

Benim tek düşüncem bana kalacak mı düşüncesi :( Sony’nin yeterince Ps5 üretir umarım. Ekran chipi üretirken sorun yaşamışlar çünkü Xbox’unkinden daha güçlü bir ekran çipine sahip olacağı için AMD’den özel yapım istemiş Sony. Bu da işleri zorlaştırmış. Bakalım üretimi iki katına çıkardık diyorlar hatta deniz yolu yerine 4 kat daha pahalı olan havayolu kargosuna başvurdular yani herkese yetiştirmeye niyetliler umarım öyle olur:/

Haçlı seferli kardeşlerimize gelirsek ankette bir konsola 500-600 euro öderim şıkkı en fazla oy almıştı şimdi 399 euroya konsolu görünce ceylan görmüş sırtlan gibi atlayacaklar:/
80 euro + vergi hesapladım. 900 geçiyor. :hhh: :hhh:

@Historia Reyiz sen iyi bilirsin Ps % kaç oranında indirim yapıyor?

Zaten Sony adam olsa @Historia reyize sporsor olurdu.
Bak buna katılıyorum normalde Ps5’i bana bedavaya yollamaları gerekirdi:D

Bu sene Mart ayında Ps4 için Final Fantasy 7 Remake çıkmıştı avrupa’da 60 euroya satılırken Türkiye’de 33 euroya satışa çıkardılar.

Şöyle söyleyeyim bende şu ana kadar çıkan neredeyse bütün önemli oyunlar ve exclusive oyunları mevcut ve şu ana kadar bir oyuna ödediğim en yüksek miktar 300Tl. O da dayanamayıp Gow’u çıktığı gün aldığım için.

Bu sene 31 Mart’ta çıkmış diğer bir oyun olan Cod MW 2 remastered başlangıç fiyatı 170 Tl mesela ve avrupa fiyatı 24 euro. İndirimde şu an ve 19 euroya indi.
Türkiye’de ise 86 liraya indi yani 10 euro bile etmiyor. Türkiye’de daha uygun olan birçok oyun var böyle.
Mesela Red Dead Redemption 469Tl indirimde şu an ve 196Tl ye alınabiliyor tabi daha ucuza düştüğü zamanlar da oldu.
219 Tl’ye satılan Geedfall 74 Tl.
Yaz indirmleri veya Kış indirimlerinde zaten neredeyse her oyun indirime giriyor ve üstüne her aya özel indirim geliyor yani indirim olmayan gün yok.
Zaten Ps Store indirim ile çalışan bir sistem. Dayanamayıp alan parayı öder diğerleri mecburen birkaç ay bekleyecek tabi bu bizim ülke için geçerli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık