Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedense ana görevler için önerdiği seviyeden en az 3 4 seviye yukarıda olmadan rahat edemedim ben :d göreve gidesim gelmiyordu öyle olmayınca fkdkks
La ben tüm görevleri düşükken yaptım xd.Şu sis adası görevi için istenen seviyeden bile 2,3 seviye geriydim.

Evet o canı dolan cins xD Ben vuruyorum o dolduruyor, en son yağlarla girdim anca öyle öldü :oleyo2:

@Charlotte Katakuri Muhafızlar değişmiyor diye biliyorum o olaya hiç girme bende Muhafız travması Skyrim'de tavuk vurduğumda başlamıştı, Allah cezalarını vermeye :hhh:
Nasıl yani muhafızları hiçbir zaman kesemiyor muyuz :( O kadar şekil yaptılar ağızlarına vuramayacaksak ne anlamı var xd.

Evet o canı dolan cins xD Ben vuruyorum o dolduruyor, en son yağlarla girdim anca öyle öldü :oleyo2:

@Charlotte Katakuri Muhafızlar değişmiyor diye biliyorum o olaya hiç girme bende Muhafız travması Skyrim'de tavuk vurduğumda başlamıştı, Allah cezalarını vermeye :hhh:
Ben o yüzden bi daha dövüşmedim onunla ya. Al öldür la kadını dedim xD kadın hak etmişti zaten. Zaten sonra karizmama dayanamayıp, abi al kellemi dedi :a:

La ben tüm görevleri düşükken yaptım xd.Şu sis adası görevi için istenen seviyeden bile 2,3 seviye geriydim.

Nasıl yani muhafızları hiçbir zaman kesemiyor muyuz :( O kadar şekil yaptılar ağızlarına vuramayacaksak ne anlamı var xd.
Bende de Skelligeye gitmek istememem nedeniyle bu şey oldu zaten. Skelligeye gittiğimde 20 level mi neydim :d Ondan sonra illa ana görev seviyesinden yüksek olacaktı seviyem djdksl

Bende de Skelligeye gitmek istememem nedeniyle bu şey oldu zaten. Skelligeye gittiğimde 20 level mi neydim :d Ondan sonra illa ana görev seviyesinden yüksek olacaktı seviyem djdksl
Seçeneklerden ayarlıyordun onu, mesela ben 50 levelsem en dandik kurt bile 50 level oluyordu. Tabi bu seçenek herkese göre değil sen artık nasıl istersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık