Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elden ring’in güncellemesini iyice kontrol ettim de mimlenmiş gibi hissediyorum.

Hoarfrost stomp güçsüzleştirilmiş. Bloody slash da öyle. Burda katanamda kullandığımı söylediğim 3 skill vardı ikisi bunlardı. Bi double slash kaldı.
Determination ve knight’s resolve da artık büyü hasarı vermiyor.

Moonveil’ın da stagger hasarı düşmüş. Eskisi kadar sarsmıyor. Skill’inin en sevdiğim özelliğiydi.

yeni güncelleme beni mahvetmiş. Fazla güçlü hissediyordum ve bazılarının (özellikle hoarfrost stomp) nerf yiyeceği belliydi. Ama aynı anda tüm kullandığım şeylere nerf gelmesini de beklemedim.

Şu an Cyberpunk'a benzer bir marketing yürütüyorlar çok büyük hata. Gameplay gösterirsin veya oyun içi görsel gösterirsin ondan sonra konuşmaya başlarsın.
Yıllardır bu oyun hakkında konuşuyorlar ama tek bir oyun içi görsel bile yok.
Ne çıkacağını bilmeden yapılan hype her zaman çok tehlikelidir. Oyun iyi çıksa bile bu sefer başkası aklında kurguladığı gibi çıkmadı diye hayal kırıklığına uğrayabilir.
Oyuncu ne beklediğini ve neye hype yaptığını bilmeli. Eski oyunlardan bahsedip üstü kapalı adlarıyla hype yaratmaya çalışıyorlar bu çok yanlış.

Skyrim ve fallout 4’te yaptıkları şeyleri ballandıra ballandıra anlatmışlar gibi geldi bana. Companion’ların olaylara yorum yapması(f4), katılabildiğin gruplar(hepsinde vardı), istersen kötü gruba katılacak gibi yapıp polise şikayet etme (skyrim dark brotherhood).
Şu an Cyberpunk'a benzer bir marketing yürütüyorlar çok büyük hata. Gameplay gösterirsin veya oyun içi görsel gösterirsin ondan sonra konuşmaya başlarsın.
Yıllardır bu oyun hakkında konuşuyorlar ama tek bir oyun içi görsel bile yok.
Ne çıkacağını bilmeden yapılan hype her zaman çok tehlikelidir. Oyun iyi çıksa bile bu sefer başkası aklında kurguladığı gibi çıkmadı diye hayal kırıklığına uğrayabilir.
Oyuncu ne beklediğini ve neye hype yaptığını bilmeli. Eski oyunlardan bahsedip üstü kapalı adlarıyla hype yaratmaya çalışıyorlar bu çok yanlış.
Kendilerini cilalamaktan oyunu unutacaklar bu gidişle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık