Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer oyuncuları etkilemiyor düşüncesine tam olarak katılmıyorum. Raid ve Dungeon girerken yüksek ilevel tercih ediliyor. Zaten artık Tier 3 altında insanlar Roster levele göre alıyor, acemi oyuncuyla pek uğraşmıyorlar. Hadi neyse bunu geçelim.

Honing şansı konusunda söyleyecek söz yok. Yavaşlamasını anlarım ancak bu kadarı fazla. Rusya ve Kore serverında daha fazla içerik var ve honing şansları daha yüksek, bildiğin EU ve NA oyuncusuna işkence yapıyorlar. 6 kere üst üste aynı itemi yaktığım bile oldu o yüzden 1345de bıraktım ana karakteri. 2 tane tier 2 alt karakter var onlarla takılıyorum.
İnsanlar artık işi eğlenceye vurdu, koreliler bile bu olayı söylüyor.

Kart konusu da ayrı işkence. Sadece Mari Shop'tan 150'den fazla kart almışımdır, kaç elmas eder onu bile bilmiyorum artık. Toplamda 1 veya 2 tane legendary çıktı. Zaten 2 tane işe yarar deste var gerisi tamamen bonus için. Bu destelerden birini toplamak neredeyse imkansız(Light of Salvation). Şimdi diğeri için kart topluyorum, 1 tane legendary eksiği var sonrasında Merchant'dan Seria alacağım ve mecburen Solas için baştan hikaye yapacağım gibi gözüküyor. Bitirince bir daha kartlarla uğraşmam, zaman kaybı.
Bunlar dışında Collectibles ve Tome var işte kalan içerik. Tome için uğraşsam muhtemelen 1 haftaya hepsi %80 üstü olur.
Hangi serverda oynuyorsun? Slen'deysen toplu sövüm ayinlerimize katılabilirsin.

Elden Ring’in yaklaşık 2 hafta içerisinde 12 milyon adet sattığı açıklandı.
Bu tüm zamanların en büyük RPG lansmanlarından biri olduğu ve 2 hafta içerisinde en az 720 milyon dolar gelir elde ettikleri anlamına geliyor.

Fromsoftware’in bu sıçramasını daha iyi kavrayabilmek için Dark Souls 3’ün 10 milyon satış barajını 4 sene gibi bir sürede geçtiğini hatırlatmakta fayda var.
Elden Ring ise bunu 2 haftadan daha az bir sürede başardı.
Daha çok kazanma dilekleriyle. Kazansınlar ki Elden Ring gibi şaheserleri bol bol görelim :d

Bu Horizon Zero Dawn'ın beni oyuna sokmayışına ayar oldum. 2 saat olmuştur oyuna gireli. Sürekli sahne giriyor, sürekli biriyle muhabbet ediyoruz. Daha toplasan 10 tane robot kestim. Bir tane de tuzak kurup falan kestim. Bezdim ya. Hikâyesini de merak ediyordum ama iki dakika oynat arkadaş, ayar oldum, kapattım. Sileceğim, zaten kasıyor da biraz oyun. :/

Elden Ring'de performans hataları, bug ve denge sorunu varsa düzeltsinler diye hemen başlamamıştım.
Dün Horizon Forbidden West'i bitirdim ve bugün de Elden Ring için büyük dengeleme ve performans güncellemesi geldi.
5 sene öncesinden bunu böyle denk getirmek için hesaplamalara başlasaydım bile böyle bir zamanlamayı tutturamazdım herhalde.

Elden Ring'de performans hataları, bug ve denge sorunu varsa düzeltsinler diye hemen başlamamıştım.
Dün Horizon Forbidden West'i bitirdim ve bugün de Elden Ring için büyük dengeleme ve performans güncellemesi geldi.
5 sene öncesinden bunu böyle denk getirmek için hesaplamalara başlasaydım bile böyle bir zamanlamayı tutturamazdım herhalde.
Ben de senin yaptığın gibi yapıyorum. Tam vaktinde oynadığım oyun yok. Oyun çıkar, güncellemeler gelir, buglar kalkar ve ben oyunu en mükemmel olduğu zamanda oynarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık