Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyunun bir boğa ile vs atılan yerindeyim. O ağacı nerede bulabilirim? Şimdiye kadar hep kule içindeydim.
Pardon Possesed Tree yazmışım yanlış oldu. ''Ents'' olacak o. Onlardan çıkıyor o itemler.

Ent'ler Darkroot Garden'da takılıyor. Oraya nasıl gideceğini şu videoda gösteriyor.
Videoda mağaraya kadar olan kısmını gösteriyor. Mağaradan devam et oradan karşına Dark Knight çıkacak onu geçip en yukarıya çık orda Ent'ler bulunuyor.

Pardon Possesed Tree yazmışım yanlış oldu. ''Ents'' olacak o. Onlardan çıkıyor o itemler.

O ağaç yaratıklar Darkroot Garden'da takılıyor. Oraya nasıl gideceğini şu videoda gösteriyor
Videoda mağaraya kadar olan kısmını gösteriyor. Mağaradan devam et ordan karşına dark knight çıkacak onu geçip en yukarıya çık orda Ent'ler bulunuyor.
Teşekkür ederim.

Ent'ler Darkroot Garden'da takılıyor. Oraya nasıl gideceğini şu videoda gösteriyor.
Videoda mağaraya kadar olan kısmını gösteriyor. Mağaradan devam et oradan karşına Dark Knight çıkacak onu geçip en yukarıya çık orda Ent'ler bulunuyor.
Ula bu neymiş ya. Arkaya yorgun demokrat şarkısını koysan gram sırıtmaz. Bu arada Dark Souls 1'den bile ne kadar çok aynı şey varmış.

Ula bu neymiş ya. Arkaya yorgun demokrat şarkısını koysan gram sırıtmaz. Bu arada Dark Souls 1'den bile ne kadar çok aynı şey varmış.
Evet Sekiro hariç Souls oyunların kökündeki oyun mekaniği genel olarak aynıdır.
Bu mekanikler ve dünyası çok sevildiğinden onu değiştirmeyip bu mekaniklerin üzerine yeni şeyler koyup oyunları yapıyorlar ve geliştiriyorlar.
Ve kimse de bu mekaniklerin değişmesini istemiyor çünkü kendi alanlarında çok iyi iş çıkarıyorlar.

Evet Sekiro hariç Souls oyunların kökündeki oyun mekaniği genel olarak aynıdır.
Bu mekanikler ve dünyası çok sevildiğinden onu değiştirmeyip bu mekaniklerin üzerine yeni şeyler koyup oyunları yapıyorlar ve geliştiriyorlar.
Ve kimse de bu mekaniklerin değişmesini istemiyor çünkü kendi alanlarında çok iyi iş çıkarıyorlar.
Şöyle bir düşününce neden değiştirsinler ki gerçekten.

Witcher 3'te bütün setleri tamamladım ama Kurt okulu techizatlarını bulamıyorum, techizatları bulamadığım gibi demircilerden vs. haritaları da bulamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Not: İnternetten de araştırıyorum ama yok, mesela haritaları aldığı demirciye gidiyorum harita falan yok. Bi ayrıntı atlıyorum ama çözemedim.

Witcher 3'te bütün setleri tamamladım ama Kurt okulu techizatlarını bulamıyorum, techizatları bulamadığım gibi demircilerden vs. haritaları da bulamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Not: İnternetten de araştırıyorum ama yok, mesela haritaları aldığı demirciye gidiyorum harita falan yok. Bi ayrıntı atlıyorum ama çözemedim.
Kaer morhan’daydılar diye hatırlıyorum. Kalede değilde haritanın her tarafındaydılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık