Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 yıl kadar önce steamden almıştım, diğer iki dlc ile birlikte, olabilirmi öyle bir şey?
Kaer Morhen Savaşı'ndan önce bazı görevleri alıp bitirmezsen, savaştan sonra yapamıyorsun. Belki onunla alakalıdır. Vesemir ile alakalı bir durum var, nerde kaldığını bilmediğimden spoiler verme riskine girmek istemiyorum.

1 yıl kadar önce steamden almıştım, diğer iki dlc ile birlikte, olabilirmi öyle bir şey?
Dlc’lerle alsan da ayrı ayrı indiriliyor olabilir dlc’ler (oyunun aldığın versiyonuna bağlı). Dlc’leri indirmemişsen mümkündür diye biliyorum. Ama onları indirdiysen böyle bişey olmaması lazım. Sebebi başkadır eğer dlc’leri indirdiysen. Benim aklıma başka sebep gelmedi.

Kaer Morhen Savaşı'ndan önce bazı görevleri alıp bitirmezsen, savaştan sonra yapamıyorsun. Belki onunla alakalıdır. Vesemir ile alakalı bir durum var, nerde kaldığını bilmediğimden spoiler verme riskine girmek istemiyorum.
Şu an savaşa hazırlık kısmındayım, müttefik toplama görevini aldım.
Dlc’lerle alsan da ayrı ayrı indiriliyor olabilir dlc’ler (oyunun aldığın versiyonuna bağlı). Dlc’leri indirmemişsen mümkündür diye biliyorum. Ama onları indirdiysen böyle bişey olmaması lazım. Sebebi başkadır eğer dlc’leri indirdiysen. Benim aklıma başka sebep gelmedi.
Dlc'leri indirdim. Yok ben bir şeyi atlıyorum ama çözemedim, bir yerlerden şu haritaları bulmam lazım, onu atlıyorum mutlaka.

Şu Elden Ring ne şaheser bir oyun. Temeli öyle iyi atılmış ki iki usta yazar tarafından. Gittikçe büyülendim. Rennala'da zaten aşırı büyülendim. Bir de şu yerde emekleyen öğrenci kızlar. Çok tatlişti. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık