Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cyberpunk 2077'yi bir sorun yaşamadan 95 saat oynamıştım, güncellenmiş hali de oynanır mı sizce?
Oynanır kesinlikle dengesizlikler giderilmiştir.Bug problemleri minimuma inmiştir.Küçük olmayan bir eklenti paketi de olacaktı.Oyunun ismi değişecekmiş zaten duyuruyla Cyberpunk samurai gibi bir şey olacakmış yanlış hatırlamıyorsam.Oyunun aslında tamamlanmış hali bu güncellemeden sonraki olacak gibi bitirmeden oyunu piyasaya sundular.

Bu arada Cyberpunk'da tek sorun bug değildi, oyunun birçok sistemi kırık. Kırık derken polis sistemi olsun veya trafik sistemi olsun harita sistemi olsun oyuncuyu oyunun büyüsünden çekip çıkarıyor.
Polis sistemini geçici olarak dronlarla düzeltmeye çalışmışlardı umarım daha iyi bir çözüm bulmuşlardır.

Hatta 2 ay önce Cyberpunk'un dizayn bölümünde çalışan kişi röportaja katılıp Elden Ring'de de polis sistemi olmayacak diyip çok kötü bir espri yapma cüretinde bulunmuştu.

Bu arada Cyberpunk'da tek sorun bug değildi, oyunun birçok sistemi kırık. Kırık derken polis sistemi olsun veya trafik sistemi olsun harita sistemi olsun oyuncuyu oyunun büyüsünden çekip çıkarıyor.
Polis sistemini geçici olarak dronlarla düzeltmeye çalışmışlardı umarım daha iyi bir çözüm bulmuşlardır.

Hatta 2 ay önce Cyberpunk'un dizayn bölümünde çalışan kişi röportaja katılıp Elden Ring'de de polis sistemi olmayacak diyip çok kötü bir espri yapma cüretinde bulunmuştu.
Her oyunda polis kovalaması olmak zorunda değil demişti. Tam tokatlık herif ya. Ulan niye trailer’ların yarısına polisten kaçma görüntüleri koyuyorsun o zaman?

Dying light 2’de bi bug daha oldu. Gecede kaldım saat ilerlemiyor. Uyuyamıyorum. Normalde rahatsız eder ama işime geldi şimdilik. Gece çıkan zombilerden bir sürü öldürmem lazımdı. Bug düzelene kadar onların soyunu tüketirim artık.
Çözdüm bunu da. Oyuna her girdiğimde yeniden başlayan bi yan görev vardı. Gece yapılan bi görev olduğu için de seni geceye kilitliyor. Gece bitmiyor yani görevi tamamlayana kadar.

Gidip o yan görevi tamamlayınca düzeldi. Ama her girişimde yapacak aynı problemi. Şuana kadar hep oyunu gündüzde kapadığım için yeniden girdiğimde kitlemiyordu galiba geceye. Şans eseri şuana kadar bu sorunu yaşamamışım. Bayadır yeniden çıkıyor o yan görev.

bilerek gecede bırakmayı düşünüyorum ama :D o kasılma yöntemi için harbiden işe yarıyor bug.

Son düzenleme:
Cyberpunk 2077’nin yeni nesil güncellemesinden istediğimi ve beklediğimi aldım diyebilirim.
En çok Dualsense özelliklerini merak ediyorum.

Bütün konsollar için stadlar:
Yeni nesil güncelleme şu an konsollar için oynanabilir durumda hatta oyuna sahip olmayanlar için 15 Mart'a kadar 5 saatlik bedava bir deneme sürümü de mevcut.
Şahsen ben bu gece oyunu indirip girip bi bakacağım.

Yeni nesil güncelleme fragmanı

Yeni nesil güncellemesinden sonra oyuna yeni birkaç şey de eklendi ve kaba taslak sayacak olursam eklenenler bunlar:

-Yeni görevler

-Arabalar artık daha ağır hissettirip kullanım şekli kaliteleştirildi, manevra ve drift daha rahat yapılıyor artık.

-Yeni silahlar ve yeni modlar eklendi

-Ekonomi dengelendi ve üstünden geçildi

-Yeni Satın alınabilecek daireler

-Dairelerin içinde yapılabilecekler arttırıldı ve içinin tasarımını da değiştirebiliyoruz

-İlişki opsiyonları arttırıldı (sevişme olayını geliştirmişler herhalde çünkü gülerek göz kırparak anlatıyorlardı)

-Map'e yeni filtreler getirildi

Güncelleme Pc ve Google Stadia'ya yakın zamanda gelecek

İndirmeye başladım cyberpunk’ı. Yalnız yine bozuk çıkarsa fena rezil olurlar. Ben umutluyum şahsen. Son oynadığım hali zaten fena değildi. Yeni ekledikleri şeylerde bozukluk olmasın yeter.

Dying light 2’de az önce yine birkaç saatlik kayıt kaybettim bi daha da girmem ona. Son damlaydı artık. Birkaç güncellemeyle düzeltsinler tekrar dönerim. İyi zamanda denk geldi bu cyberpunk.
______

Biraz hzd izledim. Zamanında dolar fırladığı zaman pahalılaşır diye dying light 2 ve elden ring’i almıştım. Hzd’yi de ekleseymişim keşke o sepete. Fiyatta düşüş beklerim artık.

Son düzenleme:
Oynamadım Cyberpunk'ı hala. Xbox'ta indirime de girmiş. Hazır bu güncelleme gelmişken alsam mı acaba ?

İndirimli hali de pahalı gerçi ama :/

Dying light 2’de az önce yine birkaç saatlik kayıt kaybettim bi daha da girmem ona. Son damlaydı artık.
Oh be şunu ne zaman yazacaksın diye bekliyordum, valla ben rahatladım.
Oynamadım Cyberpunk'ı hala. Xbox'ta indirime de girmiş. Hazır bu güncelleme gelmişken alsam mı acaba ?

İndirimli hali de pahalı gerçi ama :/
Series X vardı değil mi sende?
Bedava deneme sürümü olması lazım bi deneyip öyle al istiyorsan garanti olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık