Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sırayla tekrar Gta oyunlarını oynamaya başladım. Üstüne bu haberi görmek ilginç oldu :D

Gta San Andreas'ı bitirdim 4. oyuna geçtim şimdi son görevlerdeyim. Teknik açıdan öyle bir seviye atlamış ki seri San Andreas sonrası hemen Gta 4'e geçince acayip rahatladım oynanış olarak. Yakın zamanda oynayınca fark çok güzel hissediliyor. Bakalım Gta 5 oynayınca nasıl hissedeceğim :d
Serinin en iyi oyunudur dördüncü oyun.

Aradan uzun zaman geçtikten sonra oynamak baya keyifli geldi. Benim için de San Andreas'ın yeri ayrı hala ama.
Daha önce de yazmıştım. Niko Bellic bize en yakın olan karakter. O da bizim gibi Amerikan kültürüne alışkın değil, kapalı bir toplumdan gelmiş. San Andreas'taki CJ sokak çetesine mensup bir adam, bizim çok içselleştiremeyeceğimiz biri.

Daha önce de yazmıştım. Niko Bellic bize en yakın olan karakter. O da bizim gibi Amerikan kültürüne alışkın değil, kapalı bir toplumdan gelmiş. San Andreas'taki CJ sokak çetesine mensup bir adam, bizim çok içselleştiremeyeceğimiz biri.
Cj'i karakter olarak ben de pek sevmiyorum. Niko dediğin gibi bize daha yakın olduğu için daha samimi buluyorsun. Zaten Gta 4 bu konuda daha üstün bence. Hikaye sunumu, karakterleri daha ilgi çekici Gta 4'ün. Çok daha fazla eğleniyordum ve keyif alıyordum Gta 4'ün hikaye tarafından.

Ubisoft'un bir sonraki Assassins Creed oyunu az çok belli oldu.
Oyun normalde Valhalla için Dlc olarak planlanıyordu ama sonra fikir değişikliğine gidilip büyük bir oyun haline getirildi.

Oyun Valhalla'dan daha küçük ve Assassin etkenleri daha ön planda olup gizlilik odaklı olacak.
Bu oyunla bir sonraki büyük yapım olan ve ertelenen Assassins Creed İnfinity'ye kadar olan zaman boşluğunun doldurulması planlanıyor.
Oyun Valhalla'da gördüğümüz Basim'i konu alacak ve Bağdat da geçmesi bekleniyor.

@artyomdh Hadi gözün aydın bir sonraki Assassins Creed Basim'i konu alacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık