Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@artyomdh

Zombilere genel olarak boş çuval gibiler demiştim ya. Combat’ı geçtim tuzaklarda bile hissediyorsun bak göstermiş biri:

Yakında bunun gibi karşılaştırmalı kısa videolar başka alanlarda da çıkar.
Evet kötü gözüküyormuş animasyon burada. İncelemelere yorumlara baktım. Genel olarak güzel yorumlar var aslında ama yine de almayacağım herhalde. Bütçemi zorlamak istemiyorum şimdilik. Elden Ring'de bu ay gelince.

Son düzenleme:
Nasıl oyun oynayabiliyorsunuz ya? Benim sistemim şuan neredeyse hiçbir yeni nesil oyunu kaldırmıyor. Dünyada ekran kartı sıkıntısı olması çok kötü.

Nasıl oyun oynayabiliyorsunuz ya? Benim sistemim şuan neredeyse hiçbir yeni nesil oyunu kaldırmıyor. Dünyada ekran kartı sıkıntısı olması çok kötü.
Benim pc en son 2013 yılında çıkmış oyunların yarısını düşük ayarda çalıştırabiliyor. Artık onu bile yapamıyor olabilir. Ps4'ün ekmeğini yiyorum yıllardır.

Valla çalıştığımda kenara konsol için para atmıştım. Ps5 stokta bulunmayınca Series X aldım. Bende Pc sistemi kurmak istiyordum ama çok pahalı oluyor maalesef iyi sistem kurmak isteyince.

Sifu oynayanları acayip kıskanıyorum. Tam sevdiğim tarzda bir oyun ama Xbox'a gelmedi. :/
Sifu'yu ben de acayip oynamak istiyorum ama Ps'de çok pahalı şu an, şahsen bir Indie oyuna da bu kadar para vermek istemiyorum.
Xbox'a gelmemesinin sebebi yüksek ihtimalle Sony destekli bir oyun olmasından kaynaklanıyordur.
Sifu'nun gelişimini 2 senedir takip ediyorum adamlar gerçek dövüş hareketlerini bizzat geçirmişler ve dövüş hissiyatı da muazzam.
İndirime girince alacağım oyunlar arasında.

Sifu'yu ben de acayip oynamak istiyorum ama Ps'de çok pahalı şu an, şahsen bir Indie oyuna da bu kadar para vermek istemiyorum.
Xbox'a gelmemesinin sebebi yüksek ihtimalle Sony destekli bir oyun olmasından kaynaklanıyordur.
Sifu'nun gelişimini 2 senedir takip ediyorum adamlar gerçek dövüş hareketlerini bizzat geçirmişler ve dövüş hissiyatı da muazzam.
İndirime girince alacağım oyunlar arasında.
Pc fiyatı çok iyi. 69 Liraymış ama çok daha fazlası verilir mi bu oyuna bilemiyorum. Ps fiyatı herhalde vardır 300 civarı. Ayrıca dediğin gibi dövüş mekanikleri çok tatminkar duruyor. Birkaç videosunu izledim. Çok tok gözüküyor aksiyon tarafı. Oynarken çok zevk vereceğine izlerken bile inandım. :D

Xbox aldığıma mutluyum ama işte oynamayı çok isteyip ama oynayamadığım çok oyun oluyor Ps tarafında :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık