Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ratchet&Clank:Rift Apart demişken oyunda ss aldığım müthiş manzaraları paylaşayım sizlerle. Ss’leri 4K almıştım ama forumda nasıl görünür bilmiyorum, olduğu kadar artık.
(Bu arada tüm ss’ler şahsıma aittir)

Oyunun hemen başında almıştım bu ss’i ve direkt yeni nesil oyunu olduğunu o an hissettim, tüy tanelerinden tutun şapkanın kumaşına kadar görebiliyorsunuz
Oyundaki birkaç gezegenden kareler

Favori gezegenim bakmaya doyamıyordum
Bu anı nasıl yakaladım hala bilmiyorum ama baya iyi ss
Son olarak kankilerle

Forza ne biçim oyun olmuş ya. Grafikleri bu kadar iyi yapmaya ne gerek vardı. Etrafa bakmaktan yola odaklanamıyorum. :ehe:
Önceden oyunu çok gerçekçi yapmışlar grafikler çok iyi derdik.Bunlar gerçeği oyun yapmışlar resmen.Araba yarışı oyunları çok oynadığım bir tür değil ama bu oyunda saatler geçirebilirim durup durup foto çekmekten oyun oynanmıyor o ayrı mesele.Grafik açısından son nokta bu diyebilirim asfaltlar, çevredeki yapılar,arabaların detayları sesleri çok hoş duruyor.Oyunun tek kötü yanı grafik olarak çıtayı yükselttiği için bu oyundan çıkıp başka oyuna girince garipsiyorsun diğer oyunun grafiklerini.Şuan hem Forza hem valhalla oynuyorum dönüşümlü olarak önce Valhallaya başladım oynarken Forza çıktı ona da girdim. Valhalla grafikleri çok iyi bir oyundur ama Forza'dan Valhalla'ya girince 2 oyun arasında sanki 8 yıl varmış gibi hissediyorum.

Önceden oyunu çok gerçekçi yapmışlar grafikler çok iyi derdik.Bunlar gerçeği oyun yapmışlar resmen.Araba yarışı oyunları çok oynadığım bir tür değil ama bu oyunda saatler geçirebilirim durup durup foto çekmekten oyun oynanmıyor o ayrı mesele.Grafik açısından son nokta bu diyebilirim asfaltlar, çevredeki yapılar,arabaların detayları sesleri çok hoş duruyor.Oyunun tek kötü yanı grafik olarak çıtayı yükselttiği için bu oyundan çıkıp başka oyuna girince garipsiyorsun diğer oyunun grafiklerini.Şuan hem Forza hem valhalla oynuyorum dönüşümlü olarak önce Valhallaya başladım oynarken Forza çıktı ona da girdim. Valhalla grafikleri çok iyi bir oyundur ama Forza'dan Valhalla'ya girince 2 oyun arasında sanki 8 yıl varmış gibi hissediyorum.
Oynanışta gayet keyifli. Ayrıca çok fazla araba lisanslarına sahip olmaları ve her arabanın kokpit kamera tasarımının gerçeğine yakın olması. Çok büyük bir özen var oyunda. Zaten grafiksel açıdan aşmış. Ayrı bir keyifte oradan alıyorsun oynarken. Araba yarışlarını genel olarak severim. En sonr Nfs Heat oynamıştım ve ondan bile keyif alabilmiştim düşün ama Forza bambaşka bir şey...

Black Friday indirimleri başlamış. Xbox'ta Metro Bundle 55 lira. AC Valhalla 300TL RDR 2 Ultimate Edition 200TL gibi fiyatlara düşmüş. Metro Exodus'u oynayamadığım için alacağım. RDR bitirdim ama fiyat uygun olunca onu da alasım var.

Oyunlar zaten pahalı ve oynayamadığım baya oyun indirime girmiş. Hepsini alasım var... Ac Valhalla, Far Cry, Re8, Cyberpunk falan. :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık