Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forza bağımlılık yapıyor 40-50 saat oldu oyun sürem herhalde başından kalkamıyorum.
Oyun oyna oyna bitmiyor çok geniş olmuş içerik.
Öyle cidden. Her arabanın kullanımı o kadar keyifli ki gömülüyorum oyunu oynarken. Bir kaç yarış falan derken 2 saat geçiyor. Ayrıca çok fazla etkinlik olması da cabası.

Geçenlerde de Ori and Will of Wisp'i bitirdim. Şahane ötesi bir oyundu. Tavsiye ederim herkese. Platform öğeleri çok keyifli ve aksiyon öğeleri de gayet çeşitli ilk oyuna göre.

Oynanışta gayet keyifli. Ayrıca çok fazla araba lisanslarına sahip olmaları ve her arabanın kokpit kamera tasarımının gerçeğine yakın olması. Çok büyük bir özen var oyunda. Zaten grafiksel açıdan aşmış. Ayrı bir keyifte oradan alıyorsun oynarken. Araba yarışlarını genel olarak severim. En sonr Nfs Heat oynamıştım ve ondan bile keyif alabilmiştim düşün ama Forza bambaşka bir şey...

Black Friday indirimleri başlamış. Xbox'ta Metro Bundle 55 lira. AC Valhalla 300TL RDR 2 Ultimate Edition 200TL gibi fiyatlara düşmüş. Metro Exodus'u oynayamadığım için alacağım. RDR bitirdim ama fiyat uygun olunca onu da alasım var.

Oyunlar zaten pahalı ve oynayamadığım baya oyun indirime girmiş. Hepsini alasım var... Ac Valhalla, Far Cry, Re8, Cyberpunk falan. :(
Oyun alırken forum donanımın Xbox oyun alım satım bölümünü kullanmanı tavsiye ederim orada çok uyguna hesap satılıyor bahsettiğin oyunları totalde 90 tl ye oynadım.İlk rdr2 yi almıştım p2 hesap olarak onu bitirdim 90 tlye sattım aynı forumdan onunla cyberpunk aldım onu da bitirp 90 a satıp valhalla aldım.Oyunu çıkar çıkmaz oynayayım takıntın yoksa çıkan oyunlar bir kaç hafta sonra foruma çok uygun fiyata düşüyor.

İndirimle Metro Bundle almıştım. Exodus'u ilk defa oynadım ve bitirdim. Diğer iki seriye göre bir tık geride kaldı benim için nedense. Yeniliğe gitmişler ve yarı açık dünya, farklı mekanlar getirmişler fakat Metro atmosferinden uzaklaşması bir tık benim keyfimi kaçırdı. İlk harita Volga ve Çölü pek beğenmedim. Çöl çok güzel gözüküyor ama nedense sarmadı hiç. Zaten hantal oynanışı var, üstüne görevden göreve gitmek ayrı yoruyor insanı. Bir de yaratık çıkıyor, gereksiz yere mermi harcıyorum.

Steam'de "Sonbahar İndirimleri" başlamış, büyük indirimler var bilginiz olsun. Cyberpunk ve Rdr 2 gibi oyunlara normalinden bi tık daha fazla indirim yapılmış.

Sekiro’yu Platinledim

Güzel oyundu baya zevk aldım oynarken ama birçok eksik yönü vardı. Fromsoftware oyunu Activision ile yapıldığı için detaya inmeyeceğim.

Oyunun güzel yanları miniboss’lar, dialoglar ve biraz kombatıydı. Dinamik güzel bir kombatı var ama kusursuz değildi. Oyundan bir Ghost of Tsushima kombatı beklemiyorum zaten ama Sekiro’da açtığımız çoğu kılıç tekniğini kullanmıyoruz ve kullanamıyoruz bile.
Tek bir slot var ve oraya hangi tekniği koyarsan onu kullanıyoruz. Dediğim genel olarak güzel oyundu eğlendim oynarken ve bir Fromsoftware oyunu platinlemek istiyordum Sekiro’ya nasip oldu.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık