Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah büyüktür be Red,en kötü senemiz böyle olsun:D

Psychonauts 2 çok beğeniliyordu ama oynamadım, @Kuroro ne diyorsun hakkediyor mu?
Aday olmayı hak ettiği kesin bana göre. Ha kazanabilir mi bilemedim. :/ Oyunun her köşesinde yaratıcılarının emeğini ve sevgisini hissedebiliyor insan. Alkol bağımlısı bi adamın beynine girdiğimiz bir kısım var örneğin, detayları falan düşününce bence aşırı başarılıydı oralar. Mental problemleri tema olarak kullanıp bölüm tasarımlarına yedirme konusunda çok iyi iş çıkarmışlar. Hikaye konusunda da başarılıydı. Platform mekanikleri daha iyi olabilirdi ama beni oyunu bitirene kadar sıkılmadan başında tutmaya yetti.

Yani şu listedeki oyunlara bakıyorum da, birkaç yıl sonra hatırlayacağım tek oyun Psychonauts 2 olurdu sanırım.

Cyberpunk yok listede. Bug fazlalığından mı, yoksa 2021 oyunu sayıldığı için mi giremedi acaba ?
Cyberpunk Aralıkta çıktığı için 2020’dekine katılamamıştı o yüzden 2020’de etkinliği sunan Geoff Keighley Cyberpunk’un seneye dahil olacağını belirtmişti.
Tabi bu tweet oyun çıkmadan önce atılmıştı. Sonra oyun çıkınca bug doluydu hatta eski konsollarda oynanmaz haldeydi birde üstüne bu sene için söz verilen dlc ve yeni nesil sürüm çıkmayınca ve yine seneye ertelenince herhalde hiçbir alana aday göstermediler.

Çünkü jüriler oyunların keyif verici olup olmadıklarına veya herkes tarafından beğenilip beğenilmediğine bakmıyorlar. Her alanda yeterliliğe bakılıyor. Cyberpunk hiçbir alanda aday olamadığına göre büyük ihtimalle şirketin sözünü tutmaması ve oyunun hala her platformda oynanabilir duruma gelmediği içindir diye düşünüyorum. Çünkü bir alanda aday olsa bile diğer oyunlara haksızlık olmuş olur.

Cyberpunk Aralıkta çıktığı için 2020’dekine katılamamıştı o yüzden 2020’de etkinliği sunan Geoff Keighley Cyberpunk’un seneye dahil olacağını belirtmişti.
Tabi bu tweet oyun çıkmadan önce atılmıştı. Sonra oyun çıkınca bug doluydu hatta eski konsollarda oynanmaz haldeydi birde üstüne bu sene için söz verilen dlc ve yeni nesil sürüm çıkmayınca ve yine seneye ertelenince herhalde hiçbir alana aday göstermediler.

Çünkü jüriler oyunların keyif verici olup olmadıklarına veya herkes tarafından beğenilip beğenilmediğine bakmıyorlar. Her alanda yeterliliğe bakılıyor. Cyberpunk hiçbir alanda aday olamadığına göre büyük ihtimalle şirketin sözünü tutmaması ve oyunun hala her platformda oynanabilir duruma gelmediği içindir diye düşünüyorum. Çünkü bir alanda aday olsa bile diğer oyunlara haksızlık olmuş olur.
Anladım reis, sağol açıklama için.

Xbox'a kur farkı yansımış. 9.500 olmuş Series X fiyatı. Tam bir hafta önce Microsoft garantili 7200'e almıştım. İyi ki beklemedim daha fazla...

Benim hoşuma gitti ama Dark Soul'a benzemiyor bire bir Dark Soul. Biraz daha janjanlı o kadar.
Daha önce dark souls oynamadım ama Switch için Dark Souls Remastered almayı düşünüyorum... 220₺ çok mu birkaç yıl daha bekleyim mi indirime girmesini ? xd
@Historia'dan açıklama bekliyoruz.
Şakayı anlamadım çünkü.:confused:
Yurt dışında yaşıyor ya da maaşını €-$ alıyor galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık