Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Hayat kısa, ne zaman gte geleceğimiz belli değil. Teknoloji ilerledikçe de gözler daha eski olanın büyüsünü göremez oluyor. Bu şaheseri yakın tarihte oyna, oynamadan ölme. Öbür taraf xboxçı olabilir sonsuza kadar şu oyundan mahrum kalırsın.
Ben çoğu oyuna yeni giriş yapıyorum, bazılarına da beceremem diye sürekli erteliyorum. Başlangıcı da Nioh ve Nioh 2 ile yapınca püğğğ Allah belasını versin böyle oyunların dedim. Dark Souls 3'e bile doğru düzgün başlayamadım.

Ben çoğu oyuna yeni giriş yapıyorum, bazılarına da beceremem diye sürekli erteliyorum. Başlangıcı da Nioh ve Nioh 2 ile yapınca püğğğ Allah belasını versin böyle oyunların dedim. Dark Souls 3'e bile doğru düzgün başlayamadım.
Nioh dediğin oyunda Hino Enma kaşarını geçecek sabrı gösterecek bir arkadaşa benzemiyorsun zaten. Olum zorluğu sevmeyen adamın en son başlayacağı oyunlar lan onlar agadhahaha. Ds3 o kadar zor değil biraz alış oyunun içinden geçersin ama vakit kaybetme bence iyisiyle kötüsüyle ilk deneyimini BB ile yap zirvede yaşa her şeyi.

Uncharted serisinin namını çok duyuyordum. Ps collectionda son oyunu direkt vermişlerdi ama seriye son oyunundan da girmek istemedim. Her ne kadar diğer oyunlar çok eski olsa da karakterleri merak ettiğimden başlamaya karar verdim. İlk oyunun çok ses getirmediğini, serinin diğer oyunlarına göre daha kötü olduğunu duymuştum. Beklentim hem bundan hem de çok eski bir oyun olmasından ötürü pek yoktu ama çıktığı yıla göre iyi sayılabilecek bir oyunmuş. Günümüz için basit, sıradan, düşmana sıka sıka ilerlediğin bir oyun ama vuruş hissi gibi şeylerde günümüzde ki bazı oyunlardan iyi olmasına çok şaşırdım. Yıllarına rağmen yine de oynanabilir bir oyun.

Oynamadıysan Ps Exc lerini oyna vegacım. Sektörün en iyi oyunlarını yapıyorlar. Çok zorda sayılmazlar. Souls oyunu istiyorsan da Bb ya da Dark Souls 3 ü öneririm. Kombatları ve boss savaşları iyidir. Eski souls oyunları fazla eskidi. Kombat vs.. seni pek tatmin etmez sanırım.

Silinmiş Üye

Nioh dediğin oyunda Hino Enma kaşarını geçecek sabrı gösterecek bir arkadaşa benzemiyorsun zaten. Olum zorluğu sevmeyen adamın en son başlayacağı oyunlar lan onlar agadhahaha. Ds3 o kadar zor değil biraz alış oyunun içinden geçersin ama vakit kaybetme bence iyisiyle kötüsüyle ilk deneyimini BB ile yap zirvede yaşa her şeyi.
Zaten o kadar çok küfür edip o kadar çok şey kırdım ki ben bile kendime şaştım :D Özellikle Nioh 2de birkaç canavarın hareketinden kaçınırken televizyonun önünde sabit duramaz oldum. Haa nasıl başladın dersen işte zaten ortam belli, bende arkadaşlara oynamadım diyince senin totoşun çok yumuşakmış bi otur da hisset dediler öyle oldu. Şu sıra MHW takılıyorum da dediğin gibi BB'yi denemezsem olmaz gibi.

Oynamadıysan Ps Exc lerini oyna vegacım. Sektörün en iyi oyunlarını yapıyorlar. Çok zorda sayılmazlar. Souls oyunu istiyorsan da Bb ya da Dark Souls 3 ü öneririm. Kombatları ve boss savaşları iyidir. Eski souls oyunları fazla eskidi. Kombat vs.. seni pek tatmin etmez sanırım.
Olum ben souls türü denen şeyin varlığını daha yeni duydum desem yeridir :D :D La önceden ne güzel beni çıldırtmayan hikayesi olan şeyler oynardım :( Şu ps özel oyunları benimde aklımda var. Zaten onların bu kadar özel olması ps'yi özel bi cihaz yapıyor.

Zaten o kadar çok küfür edip o kadar çok şey kırdım ki ben bile kendime şaştım :D Özellikle Nioh 2de birkaç canavarın hareketinden kaçınırken televizyonun önünde sabit duramaz oldum. Haa nasıl başladın dersen işte zaten ortam belli, bende arkadaşlara oynamadım diyince senin totoşun çok yumuşakmış bi otur da hisset dediler öyle oldu. Şu sıra MHW takılıyorum da dediğin gibi BB'yi denemezsem olmaz gibi.

Olum ben souls türü denen şeyin varlığını daha yeni duydum desem yeridir :D :D La önceden ne güzel beni çıldırtmayan hikayesi olan şeyler oynardım :( Şu ps özel oyunları benimde aklımda var. Zaten onların bu kadar özel olması ps'yi özel bi cihaz yapıyor.
Nioh 2'deki gtü başı ayrı oynayan yılan gacılar + kafasından yılan başı çıkan pezolara olan nefretim > Nioh oynarken yaşadığım bütün nefret, öfke, sinir.

Bu arada souls oyunları aslında zor değil ya. Başlangıçta çözmesi zaman alıyor basit oyunlar aslında. Çok önyargı olduğundan millet souls oynarken aman ölücem şimdi çok zor diye korka korka oynuyor .d Mantıklı düşün analiz et saldır. Ölünce de tecrübelendim dersin fasnhjnfsajnfksam

Bu arada souls oyunları aslında zor değil ya. Başlangıçta çözmesi zaman alıyor basit oyunlar aslında. Çok önyargı olduğundan millet souls oynarken aman ölücem şimdi çok zor diye korka korka oynuyor .d Mantıklı düşün analiz et saldır. Ölünce de tecrübelendim dersin fasnhjnfsajnfksam
Bunu hep diyoruz. Zor değil demeyelim de abartıldığı kadar zor değil ve çok adil bir sistemi var diyelim. Ne yapacağını bildikten ve güzelce hazırlandıktan sonra içinden geçersin bu oyunların. Geçerken de zevkten dört köşe olursun.

Silinmiş Üye

Ya zaten olay benim komple oyun dünyasına uzak olmamdan kaynaklanıyor. Zaten ilk mesajda fark ettiysen oyunları bile doğru sıralamayıp Nioh'dan başlamışım :D Mantık ne kadar düz olsa da sürekli ölmek bi süre sonra adamı çıldırtıyor. Ve bunun en büyük sebebi de şu zamanla olayı falan oluyor. Bunlara alışırsam ben de zor diyeceğimi sanmıyorum, zordu ama bi şekilde hallettim derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık