Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum ama ilenmiyorum seçeneğine tıklarsan bu tarz içerikler pek çıkmamaya başlar. Kanalı önerme dersen bu kanalın içeriklerini bir daha görmezsin.
Yani bildiğim kadarıyla bir kanal değil. Popüler bir oyun galiba. Kendisi ile alakalı en ufak bir video bile izlemedim ama her yerde karşıma çıkmasına anlam veremedim. Buda geçip gidecek umarım.
Friday Night Funkin - Oynaması ücretsiz ve açık kaynaklı bir ritim oyunudur. Dört Newgrounds kullanıcılarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilen oyun, Dance Dance Revolution ve PaRappa the Rapper'a benzer bir oyun tarzına sahip ve 2000'lerin başından ortalarına kadar popüler olan Flash oyunlarını anımsatıyor.

Herhangi bir flash oyun şundan daha yaratıcıdır.

Yani bildiğim kadarıyla bir kanal değil. Popüler bir oyun galiba. Kendisi ile alakalı en ufak bir video bile izlemedim ama her yerde karşıma çıkmasına anlam veremedim. Buda geçip gidecek umarım.

Herhangi bir flash oyun şundan daha yaratıcıdır.
He google'a bunu yazmışlar kopyala yapıştır yaptım.

Microsoft heçen ay 10 milyara Discord’u satın almaya çalışmıştı ama Discord bağımsız kalacağını açıklayıp parayı geri çevirmişti ve bir ay sonra Discord Playstation ile anlaşma yapıyor:D
Nasıl bir anlaşma merak ettim. İlk aşamada app olarak playstation'a gelse yeterli bence. Sonrasında hemen psn'e entegre etsinler. Cross platform oyun çile oluyor bir yerden sonra. Mobil uygulamadan sohbet etmek zorunda kalıyorduk.

Küfür eder gibi. Bari ayıp olmasın diye biraz bekleseymişler.
Cidden Microsoft’a hakaret eder gibi bir anlaşma olmuş.
Parayla her istediği şeyi yapabileceğini sanan Microsoft hala akıllanmadı .d
Kahvehanede batak oynayan dayı bile anladı Microsoft anlayamadı.
Nasıl bir anlaşma merak ettim. İlk aşamada app olarak playstation'a gelse yeterli bence. Sonrasında hemen psn'e entegre etsinler. Cross platform oyun çile oluyor bir yerden sonra. Mobil uygulamadan sohbet etmek zorunda kalıyorduk.
Sony, Discord’a yatırım yaparak hisse aldı ve anlaşmaya göre 2022’nin başında Discord, Ps Network’e eklenecek.

Bende Dc yüzünden kulaklığı tele takıyordum arkadaşlarla konuşmak için.
Oyunun sesi Tv’den geliyordu.
Dc, Ps kullanıcıları için büyük bir nimet olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık