Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Historia İle Gaming News: 15.10.2020

1) Assassins Creed: Valhalla Pc Sistem Gereksinimleri

2) CD Projekt Red'in Başı Belada

2019'da Cd Projekt, çalışanlarını fazladan mesai yaptırmayacaklarını açıklamıştı.
Geçen haftalarda bir mail ile Cyberpunk yapımcılarının oyunun çıkacağı güne kadar hafta sonları fazladan çalıştırılacağı ortaya çıktı.
Bu durum ortaya çıkınca Stüdyo başkanı Adam Badowski bunu Twitter'dan onaylamak zorunda kaldı.

Fakat bu sefer bir Cd Projekt Red çalışanı oyun habercisi Jason Schreier'a 2019'un mart ayından beri fazla mesai yaptıklarını ve oyunu baştan düzenlemelerini istendiğini söyledi. Şirket patronlarının da çalışanlarına bir değişiklik olduğunda haber vermediğini ve ödeme konusunda da adil olmadıklarını söyledi.
Cd Projekt bu durum hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

3) Baldurs Gate 3

Baldurs Gate 3 ilk haftada early Access de olmasına rağmen 1 milyon sattı. Bazı yanları eleştirilse de genel olarak sevildiği görülüyor.
Bazı bug hataları ve sorunlar olsa da yapımcıların oyunun daha early accsess'de olduğunu belirterek ortalama bir sene içinde oyunu tamamlamak istediklerini belirtti.

Hatırlatma

Bugün saat 19:00'da Cyberpunk 2077 Night City Wire'in dördüncü bölümü yayınlanacak.
Yayında araçlara odaklanacağı söyleniyor.

Abazan impactı biraz daha oynadım. Kardeşi kaybolan minik Sanji as elemanım onun yanında çöp bir okçu aşırı çöp bir büyücü (elinde kutsal kitap var ya bu nedir *******) verdi oyun bana. 4. olarak da efsane bir karakter geldi Noelle diye. Hem greatsword kullanıyor hem de döne döne milletin içinden geçiyor. Sevdim onunla oynamayı. Şimdilik aksiyon az geldi ve düşman çeşitliliği de yok gibi bir şey. Bu oyunun bol bol aksiyona abandırması lazım oyuncuyu umarım o kıvama gelir yakında.

Cyberpunk 2077 için gösterilen araçlar ve giyim tarzları baya hoş görünüyordu ve her araç kendine has sürme tarzı ve kendine has sesi var. Her aracın sürme hissi de farklı.

Keanu Reeves yani Johnny Silverhand’in arabası 1977 model bir Porsche olacak yani oyunda araba 100 yaşına girmiş olacak.

Genshin impact sıkmaya başladı bile. Başta dünya baya dolu, güzel gözükmüştü. Ama mobile oyunu mantığıyla yapıldığı için hiç oynamaya hevesim kalmadı.

Sürekli yeni karakterler açılıyor olsaydı, açıldıklarında da benimkiler 30 levelken onlar 1’den başlamasaydı, boss’lar ve dungeon’lar ilginç efektleri olan itemler verseydi devam edebilirdim. Ama değişen tek şey statlarken ve gameplay de mobile oyunu seviyesiyken devam edemem buna daha fazla.

Dragons dogma’yla bunu birleştirmek lazım. O oyuna böyle harita lazım. O da güya meyve, ot ve maden toplamaya, sandık açmaya falan dayalıydı ama dünyası leş gibiydi.

mobile oyuncusu olsam bağımlısı olurdum belki. Ama ps4’e oturup da o kadar seçenek arasında bunu oynamam.

Historia İle Gaming News: 15.10.2020

1) Assassins Creed: Valhalla Pc Sistem Gereksinimleri

2) CD Projekt Red'in Başı Belada

2019'da Cd Projekt, çalışanlarını fazladan mesai yaptırmayacaklarını açıklamıştı.
Geçen haftalarda bir mail ile Cyberpunk yapımcılarının oyunun çıkacağı güne kadar hafta sonları fazladan çalıştırılacağı ortaya çıktı.
Bu durum ortaya çıkınca Stüdyo başkanı Adam Badowski bunu Twitter'dan onaylamak zorunda kaldı.

Fakat bu sefer bir Cd Projekt Red çalışanı oyun habercisi Jason Schreier'a 2019'un mart ayından beri fazla mesai yaptıklarını ve oyunu baştan düzenlemelerini istendiğini söyledi. Şirket patronlarının da çalışanlarına bir değişiklik olduğunda haber vermediğini ve ödeme konusunda da adil olmadıklarını söyledi.
Cd Projekt bu durum hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

3) Baldurs Gate 3

Baldurs Gate 3 ilk haftada early Access de olmasına rağmen 1 milyon sattı. Bazı yanları eleştirilse de genel olarak sevildiği görülüyor.
Bazı bug hataları ve sorunlar olsa da yapımcıların oyunun daha early accsess'de olduğunu belirterek ortalama bir sene içinde oyunu tamamlamak istediklerini belirtti.

Hatırlatma

Bugün saat 19:00'da Cyberpunk 2077 Night City Wire'in dördüncü bölümü yayınlanacak.
Yayında araçlara odaklanacağı söyleniyor.
Ultraya tam giriyorum lan bildiğin. Ama ssdde 50 gb açamam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık