Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana karakteri itici geliyor. Böyle kendini beğenmiş tavırları olan karakterleri sevmem.
Kendini beğenmiş, kendini ön plana çıkaran bir tavrı yok Dante'nin. Karşıdaki ile maytap geçen bir tavrı var sadece. Dante ve Vergil'ın birbirleriyle sürekli kavga halinde olduğu, zaman zaman da birbirlerinin arkalarını kolladığı güzel hikayeye sahip kaliteli bir oyun serisi bence.

DMC güzel seridir. Son oyununda karakterlerin tiplerini sovyetler birliğinden fırlama yaptıkları ve oyunun geçtiği mekanlar aşırı sıkıcı olduğu için (gördüğüm kadarıyla oynamadım) oynamayı düşünmüyorum ama eğlenceli seri.

Kendini beğenmiş, kendini ön plana çıkaran bir tavrı yok Dante'nin. Karşıdaki ile maytap geçen bir tavrı var sadece. Dante ve Vergil'ın birbirleriyle sürekli kavga halinde olduğu, zaman zaman da birbirlerinin arkalarını kolladığı güzel hikayeye sahip kaliteli bir oyun serisi bence.
Nickin Dante olduğundan elbette oyunun iyi olduğunu söyleyeceksin, bilmiyorum, belki de iyi bir oyundur, ama ana karakteri bana hitap etmiyor. Bu yüzden oynayacağımı pek sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık