Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Beleşe PS4 Slim geçiyor elime, 1080p 30fps’de oynarım, ne olacak? Cihazı şimdi alayım desem ikinci eli minimum iki bin lira falandır.
o 30 fps 'de farkettirmiyor
PS4 çıktığından beri 30fps oyun oynarım , eğer ilk pcye o oyunu 60-70 fps'te oynayıp sonra ps4'e geçseydim farkedebilirdim ama mesela Witcher3'ü ps4'te oynadım ve kasmalar vesaire beni hiç rahatsız etmedi ki sabit 30fps olunca farketmiyorsun bile

Vampyr’a başladım ps+’la bedava gelince. Fena değilmiş. Müzikler, atmosfer ve özellikle seslendirme iyi olmuş. Combat da beklediğim kadar kötü çıkmadı.

200 liraya satın alınacak kadar iyi diyemem ama düzgün bi bütçeyle iyi bi oyun yapabilirlermiş.

Doktor vampir güzel fikir ama o kısım olmamış bence. Onun işe yaraması için büyük bi şehir olması, gizlilik mekaniklerinin olması ve hayat olması gerekirdi. Vampir avcılarının sınırsız spawn’landığını görünce şok oldum.

Aldığım her can kıymetli olacak sanıyordum ben. Ona göre şehir daha kaotik olacaktı dishonored gibi. Spawnlandıklarını ve gizli gidemediğimi görünce internetten baktım da meğer sadece npc’ler öyleymiş. 5000 vampir avcısı öldürmek sorun değil ama 1 tane suç örgütünün başı olan npc’nin kanını emersen adamın ismi var diye iyi son alamıyorsun :D

Üye silindi 5781

@Historia hocam bu sizin genshi miydi genshin miydi onun gameplayindan attiginiz bi ssiniz vardi. Oradaki monitor neyin nesidir , televizyon mu monitor mu pek kavrayamadim. Linki var mıdır acaba?

@Historia hocam bu sizin genshi miydi genshin miydi onun gameplayindan attiginiz bi ssiniz vardi. Oradaki monitor neyin nesidir , televizyon mu monitor mu pek kavrayamadim. Linki var mıdır acaba?
Televizyondu reis

Ps'de oynuyorum. Bu abazan impact feci kasıyor ya şaka gibi. Senin etin ne budun ne ki kasıyorsun anasını satayım. Süper seksi bir hatun kardeşimi hacıladı oyuna öyle başladım kutsal taşı bulup ilk skilli açana kadar oynadım orada bıraktım. Dayanamadım daha fazla

Ps'de oynuyorum. Bu abazan impact feci kasıyor ya şaka gibi. Senin etin ne budun ne ki kasıyorsun anasını satayım. Süper seksi bir hatun kardeşimi hacıladı oyuna öyle başladım kutsal taşı bulup ilk skilli açana kadar oynadım orada bıraktım. Dayanamadım daha fazla
O nasıl kasmaymış la öyle. Oynanmayacak kadar kasması baya ilginç. Çünkü bende çok nadiren bi titriyor o kadar. Acaba sende ms sorunu mu vardı. Oyunun sağ üst köşesinde ms verisi yazıyor, sende kaç ms veriyordu hatırlıyor musun?

O nasıl kasmaymış la öyle. Oynanmayacak kadar kasması baya ilginç. Çünkü bende çok nadiren bi titriyor o kadar. Acaba sende ms sorunu mu vardı. Oyunun sağ üst köşesinde ms verisi yazıyor, sende kaç ms veriyordu hatırlıyor musun?
50-55 arasıydı. İnternetten kaynaklanan bir kasma değil oyunun kendisi kasıyor. Yoksa Eso'dan çıktım buna girdim Eso'da verdiğim komutları bazen biraz geç algıladığı oluyor mesela ama ekrandaki görüntü hiçbir şekilde kasmıyor. Abazan impact'deki olay oyunun kendisinin kasıyor olması. Araştırdım bu problemi yaşayan bayağı insan varmış. Normal veya pro versiyonu fark etmeksizin. Bazı insanlarda şans yoktur, hayatı early access kıvamında yaşıyoruz bütün bok püsür bize denk geliyor.

Pc'de bitirmiş olmama rağmen ps plus verince saygıdan tekrar bitirmek için indirdiğim Bioshock serisi de oynanamayacak kadar kötü kasıyordu mesela bende. Bu nasıl rezillik deyip şok olmuştum hatta ama bünye alışık tabi o şok bir kaç saniyede geçiyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık