Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elime bedavadan PS4 Slim geçecek gibi duruyor. Cyberpunk 2077 gelir mi buna acaba?
En çok onda satar hatta ama slim’de en yüksek 1080p 30fps’de oynayabilirsin.
Multi platform bir oyun olduğu için optimizasyonu nasıl olur kestiremiyorum. Ha ps4 pro olmuş olsa kesin onda oyna derdim ama oyun multi platform olduğu için ps4 slim’in optimizasyon performansını kestirmek zor. Çıkışı bekleyip videolara bakmanı öneririm o yüzden.

Bir yandan da Cyberpunk yeni nesil grafik bombası olmayacak zaten o yüzden Ps4 slim’de oynayarak yanlış yapmazsın.
Bence Slim versiyonu GeForce Now’dan daha keyifli bi oyun deneyimi sunar. İnternet hızına göre değişir gerçi. Bende de pro var bakalım ne kadar fps alabileceğiz...
Yüksek ihtimalle ya 1440p 30 fps ya da
upscaling 4k 30 fps alırız.
Yeni çıkan oyunları maalesef bu neslin konsolları için oyun firmaları her türlü 30 fps’e sabitliyor.

Son düzenleme:
Waifu Impact’de Venti’yi düşürdüm şu mailden gelen haklarla. Hikayede ilgimi en çok çeken karakterlerden biriydi. İlk 5 yıldızlı karakterim oldu. Bi hayırlı olsununuzu alırım :D
Hayırlı olsun. Bende 10 lu paket çektim iki tane 4 yıldızlı çıktı:/ Wischl’ı beğendim ama okçu maalesef. Diğerinin tasarımı da pek hoş değil. Neyse bir daha pack çekebilene kadar grind’a devam.

En çok onda satar hatta ama slim’de en yüksek 1080p 30fps’de oynayabilirsin.
Multi platform bir oyun olduğu için optimizasyonu nasıl olur kestiremiyorum. Ha ps4 pro olmuş olsa kesin onda oyna derdim ama oyun multi platform olduğu için ps4 slim’in optimizasyon performansını kestirmek zor. Çıkışı bekleyip videolara bakmanı öneririm o yüzden.

Bir yandan da Cyberpunk yeni nesil grafik bombası olmayacak zaten o yüzden Ps4 slim’de oynayarak yanlış yapmazsın.

Yüksek ihtimalle ya 1440p 30 fps ya da
upscaling 4k 30 fps alırız.
Yeni çıkan oyunları maalesef bu neslin konsolları için oyun firmaları her türlü 30 fps’e sabitliyor.
Beleşe PS4 Slim geçiyor elime, 1080p 30fps’de oynarım, ne olacak? Cihazı şimdi alayım desem ikinci eli minimum iki bin lira falandır.

Beleşe PS4 Slim geçiyor elime, 1080p 30fps’de oynarım, ne olacak? Cihazı şimdi alayım desem ikinci eli minimum iki bin lira falandır.
Ps4 slim güzel bir cihaz zaten.
Daha rahat 2 sene yeni çıkan oyunları oynarsın.
Eski exclusive’leri de oynadın mı yaşadın zaten. Ragnarok ps4 için de çıkarsa zaten git konsolun anlından öp.
Dediğim gibi onda oynayarak yanlış yapmazsın ve zaten konsol da bedavaya gelmiş miss.

Ps4 slim güzel bir cihaz zaten.
Daha rahat 2 sene yeni çıkan oyunları oynarsın. Eski exclusive’leri oynadın mı yaşadın zaten. Ragnarok ps4 için de çıkarsa zaten git konsolun anlından öp.
Dediğim gibi onda oynayarak yanlış yapmazsın ve zaten konsol da bedavaya gelmiş miss.
The Last of Us, Dark Souls serisi, Sekiro falan oynayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık