Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okla oynamak baya keyifsiz bu arada. En azından klavye ve mouse'da. :( Sevemedim bir türlü Amber'ı. Alev kullanıcısı olarak başka birini düşürmeye çalışıcam çözersem oyunu. :D

Aha bu ben :D
Karakteri Allahu ekber dağlarına çıkartabilecek level atlatma itemleri var ama bir türlü kıyamıyorum bende:/
Yalnız olmadığımı bilmek güzel. :D Dahası gelmezse korkusu kötü bir şey. :D

Edit: Aynı şekilde karakter leveli atlatma ve silah leveli atlatma olayına da el atmadım daha. Bu tarz oyunlarda cimri ve biraz paranoyak olduğumdan "ya level bastığım silahtan daha iyisi gelirse" mantığıyla puanlarımı yada neyle basılıyorsa onları harcamaya bir türlü kıyamıyorum. :D
Bu bana da çok oluyordu. Genellikle ekonomisine güvenmediğim oyunlarda oluyor bu bana. Yani 100 altınla falan silah alabilirken, 3000’e ev alabilirken, görevler 200-300 verirken bazı silahların fiyatı 300.000’i görüyorsa öyle oyunlarda para harcamaya korkuyorum ben. İlerde her bulduğum itemi 5000’e falan satabilsem bile “lan ya 1 milyonluk güzel bi silah açılırsa” diyorum saklıyorum parayı.

Elime bedavadan PS4 Slim geçecek gibi duruyor. Cyberpunk 2077 gelir mi buna acaba?
Gelirmi dediğin platform büyük ihtimalle oyunun en çok satış yapacağı platform. Optimizasyonu falan da adam akıllı yapmışlardır keza tamamen ps4 neslinin gücüne göre yapılmış bir oyun. Çok tatlı olur ps'de oynamak ama kesin pc fiyatının bir buçuk iki katı vardır daha bakmadım ona.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık