Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Unity serinin en zor dövüş mekaniklerine sahipti o yüzden combatı pek sevilmedi. Son iki oyunun ister devrim niteliğinde combatı olsun uzaktan yakından Assassinlikle alakaları olmadığı için beni pek etkileyemedi.
Önceki serilerinde bir Assasin's olayı yoktu ki? sadece kozmetik ve hikayesel konsept'ti,oynanışı değildi.Asıl son iki oyun daha suikastçi olmaya zorluyordu.Çünkü düşmanlara level mantığı otutturulup,seni gizlemeye zorluyordu.Son iki oyun oynanış olarak isimle en azından uyuşuyor;ama önceki oyunları sadece kozmetik ve hikayesel bir konsept'ti.

Bu son iki oyunun en büyük eksikliği parkur ve gizlenmek için etkileşime girdiğimiz bina ve gizlenme mekanikleri için kullandığımız çevre tasarımları çok zayıf olması.eğer; Unity ve Syndicate tarzı çevre tasarıma sahip olsaydı,üstüne üstlük Son iki oyun gibi gizlenme mekanikleri ile kombine etselerdi mükemmel bir AC oyunu olurdu.

Unity'de Robespierre'i Tapınakçı olarak gösterdiğinden beridir Ubi'yi affetmiyorum. :hıh:

Usulca izle :3

Önceki serilerinde bir Assasin's olayı yoktu ki? sadece kozmetik ve hikayesel konsept'ti,oynanışı değildi.Asıl son iki oyun daha suikastçi olmaya zorluyordu.Çünkü düşmanlara level mantığı otutturulup,seni gizlemeye zorluyordu.Son iki oyun oynanış olarak isimle en azından uyuşuyor;ama önceki oyunları sadece kozmetik ve hikayesel bir konsept'ti.

Bu son iki oyunun en büyük eksikliği parkur ve gizlenmek için etkileşime girdiğimiz bina ve gizlenme mekanikleri için kullandığımız çevre tasarımları çok zayıf olması.eğer; Unity ve Syndicate tarzı çevre tasarıma sahip olsaydı,üstüne üstlük Son iki oyun gibi gizlenme mekanikleri ile kombine etselerdi mükemmel bir AC oyunu olurdu.
Dostum oyunları nerde oynadın veya nerden takip ettin bilmiyorum ama bir şeyleri karıştırdın veya yanlış hatırlıyorsun galiba:D

Üye silindi 5781

Yaz indiriminde aldığınız oyunlar neler? Ben hep Co-op oyunlar aldım. Project Winter , We Were Here Together gibi...Bi de Sherlock serisinden 1-2 oyun aldım. Ne önerirsiniz genel olarak?
Fazla saat harcayabilecegim oyun almak istiyorum şahsen

Yaz indiriminde aldığınız oyunlar neler? Ben hep Co-op oyunlar aldım. Project Winter , We Were Here Together gibi...Bi de Sherlock serisinden 1-2 oyun aldım. Ne önerirsiniz genel olarak?
Fazla saat harcayabilecegim oyun almak istiyorum şahsen
Son 2 yıldır yaz indiriminde hiçbir şey almadım.

Almak istediğim oyunlar var ama hep aynı fiyata indire giriyor. Yıllar geçmiş oyunun üstünden hala 20-30 lira ve yukarısında satılıyor şaka gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık