Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ac Odyssey'in deniz dövüşleri ne kadar saçmaymış ya.

Şimdiye kadar 20-25 saat paso karadaydım. Arada sırada denize açıldım. Şimdi bir görev için denizdeyim biz de 4 gemi karşıda 9 gemi+2 tane de kafa avcısı geliyor 11 gemi. Hepsi istisnasız bana sıkıyor. 4 gemiyiz biz niye bana sıkarsın anlamıyorum ki.
Odyssey’in asıl parladığı alan kara savaşları .
Deniz savaşlarına fazla özen göstermedikleri çok belli.
Mesela Ac Black Flag’in deniz savaşları çok daha iyiydi. Önerim Kafa avcısı peşindeyken fazla deniz savaşı arama direkt sana fokus yapıyorlar yoksa.

Odyssey’in asıl parladığı alan kara savaşları .
Deniz savaşlarına fazla özen göstermedikleri çok belli.
Mesela Ac Black Flag’in deniz savaşları çok daha iyiydi. Önerim Kafa avcısı peşindeyken fazla deniz savaşı arama direkt sana fokus yapıyorlar yoksa.
Deniz savaşları çok kötü gerçekten.

Ciddi söylüyorum sadece bana focus attılar. Ve asıl sıkıntı şu merkezde kalmamak için dışarı doğru açılıyorum bizim donanma rakibin içinde kalıyor onlara odaklanacaklarına hala focusları bende.

Kara savaşında da bu oluyor da kaçmak kolay olduğu için çok sıkıntı oluşturmuyor.

Bir ara bayağı ucuzlamıştı 30 tl'ye kadar hem de;ama satın almaya tenezzül bile etmedim.
Benim Ac serisinde tüm görevler(saçma sapan toplama görevleri dahil) yapmadığım iki oyun var birisi Origins diğerisi Odeyssey. Oynanış olarak güzel olsa da bana zerre ac hissi vermiyor şu oyun.

Ciddi söylüyorum sadece bana focus attılar. Ve asıl sıkıntı şu merkezde kalmamak için dışarı doğru açılıyorum bizim donanma rakibin içinde kalıyor onlara odaklanacaklarına hala focusları bende.

Kara savaşında da bu oluyor da kaçmak kolay olduğu için çok sıkıntı oluşturmuyor.

Benim Ac serisinde tüm görevler(saçma sapan toplama görevleri dahil) yapmadığım iki oyun var birisi Origins diğerisi Odeyssey. Oynanış olarak güzel olsa da bana zerre ac hissi vermiyor şu oyun.
Far cry'da öyle, oyunun 3. serisini aşırı zevkli oynamışken serinin 4. oyununu yarısına bile gelemedim.

Arkadaşlar,Steam hesabınızdan oynadığınız oyunların kartlarını satışa çıkarabiliyorsunuz.bilgilendirme için bu videoyu atıyorum.Ve kaç para kazandığınız yazmanızı istiyorum. :3
MERAKLIYIMDIR da. :sapkali:

Kısacası, zamanında Ac Unity gibi oyunların değerini bilemedik.

Çok sıkıcı kombatı var. sadece parkur ve animasyona abanmış bir oyun.Animasyon çok önemli;ama AC serisinin son 2 oyunu hariç combat animasyonları hiç akışkan değildi.
Unity serinin en zor dövüş mekaniklerine sahipti o yüzden combatı pek sevilmedi. Son iki oyunun ister devrim niteliğinde combatı olsun uzaktan yakından Assassinlikle alakaları olmadığı için beni pek etkileyemedi.

Ubisoft o kadar cünüp bir firma ki Unity gibi berbat bir oyuna en akıcı ve kaliteli parkour mekaniğini ekleyip bu oyundan daha iyi olan diğer oyunlarında bu mekaniği kaldırıyor. Bir yeri yapsa diğer yeri yıkıyor.

Unity'de Robespierre'i Tapınakçı olarak gösterdiğinden beridir Ubi'yi affetmiyorum. :hıh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık