Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker

Gameplay sorunlu baya. Ama rpg olarak güzel sayılır.

Millete bulaşmadan önce antrenman yap baya. Animasyonlar hızlanınca milleti yenmeye başlarsın. Okçuluğu da tavşan kovalayarak 5’e kadar arttır en az. Ordan sonra rahatlarsın.

hırsızlıkta dikkat et. Sandık kilidi açmak uyuyan insanları uyandırıyor. Uyuyanlara pickpocket de yapılmıyor. Gündüz hırsızlık yapmak baya daha kolay.

Bende onu oynuyorum şu an.
Birkaç şey hoşuna gitmeyecek onu şimdiden söyleyeyim ama genel olarak tatlı bir oyun olmuş. Zaten bağışla yapılmış bir oyun olduğunu düşünürsek iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim.
Tek önerim kaydetme sınırlı olduğu için kaydedeceğin yerleri iyi seç ve Osmanlı torunuyum diye 4-5 kişinin arasına dalma yoksa yerde süründürürler valla.
:a:

@Smoker

Gameplay sorunlu baya. Ama rpg olarak güzel sayılır.

Millete bulaşmadan önce antrenman yap baya. Animasyonlar hızlanınca milleti yenmeye başlarsın. Okçuluğu da tavşan kovalayarak 5’e kadar arttır en az. Ordan sonra rahatlarsın.

hırsızlıkta dikkat et. Sandık kilidi açmak uyuyan insanları uyandırıyor. Uyuyanlara pickpocket de yapılmıyor. Gündüz hırsızlık yapmak baya daha kolay.
Gerçekçi RPG istiyordum zaten. Tam benlik olacak.

TLOU 2’den sahne. Spoiler değil de görünce kör olabilirsiniz. Kendisiyle çelişiyor mu diyeyim yoksa kendisi bile kadın yerine koymadı mı diyeyim bilemedim.

Bir gün hepimiz, bu Sony ve Playstation Türkiye'ye karşı topluca tavrımızı koymamız lazım.Yoksa cidden daha da sömürülmeye açık bir toplum olmaya başlıyacağız... :(

LGBT gruplarıyla o kadar iyi anlaşıyordu bu adam ama onlardan da biraz tepki yedi mevzu o :D normalde kadın karakterlerin seks objesi olarak kullanılmasına karşı sunumlar falan yaptı adam. Youtube’dan arasan bulursun. Seks sahnesini geçtim dişi yaratıkların bile göğsü görünüyorsa o oyunları aşağılayan, kadın/erkek farketmesin herkesi öldürebildiğin GTA ve hitman gibi oyunlardan üstü açık kadın öldürebildiğin sahneleri çekip o oyunları aşağılayan anita sarkeesian gibi bi insana ödül vermiş, ondan çok ilham aldığını söylemiş biri neil druckmann.
Ve bu oyuna abby’nin seks sahnesini koymuş şimdi baya çıplak görüyorsun. Kendiyle mi çelişti yoksa bu karakteri görünüşünden dolayı zaten kimse fantezi kurmaz diye mi düşündü? Bunu ben demiyorum biraz tepki yemiş bu sebepten. Millet de meme’ler yapmaya başladı konuyla ilgili.

LGBT gruplarıyla o kadar iyi anlaşıyordu bu adam ama onlardan da biraz tepki yedi mevzu o :D normalde kadın karakterlerin seks objesi olarak kullanılmasına karşı sunumlar falan yaptı adam. Youtube’dan arasan bulursun. Seks sahnesini geçtim dişi yaratıkların bile göğsü görünüyorsa o oyunları aşağılayan, kadın/erkek farketmesin herkesi öldürebildiğin GTA ve hitman gibi oyunlardan üstü açık kadın öldürebildiğin sahneleri çekip o oyunları aşağılayan anita sarkeesian gibi bi insana ödül vermiş, ondan çok ilham aldığını söylemiş biri neil druckmann.
Ve bu oyuna abby’nin seks sahnesini koymuş şimdi baya çıplak görüyorsun. Kendiyle mi çelişti yoksa bu karakteri görünüşünden dolayı zaten kimse fantezi kurmaz diye mi düşündü? Bunu ben demiyorum biraz tepki yemiş bu sebepten. Millet de meme’ler yapmaya başladı konuyla ilgili.
Ben resimdeki karakteri erkek sanmışim yav.Memesi olmayınca.

Bir insanın kendi fikri olmaz ise,günün birinde bu çelişkiye düştüğü duruma,yüzüne vurulacak bir kaçınılmazı olacaktır.Neil normalde; iyi bir insan olmak isteyebilir ve iyi biri olarak anılmakta isteyebilir,haklara saygılı ve savunan bir kişi olmakta isteyebilir;ama bu iyi insan olduğu anlamına gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık