Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir saattir Detroit: Become Human'ı oynuyorum. Quantic Dream yine döktürmüş bea. Seviyorum bu adamları.
Oyun baya iyi ya. Baya etkilenmiştim.

Oyunu bitirdikten sonra oynamadıysan Heavy Rain ve Beyon Two Souls’a geç hemen onlar da Quantic Dream’den çıkma ve Detroit ile aynı tarzda.

Oyun baya iyi ya. Baya etkilenmiştim.

Oyunu bitirdikten sonra oynamadıysan Heavy Rain ve Beyon Two Souls’a geç hemen onlar da Quantic Dream’den çıkma ve Detroit ile aynı tarzda.
Ayıpsın sence kaçar mı benden o oyunlar? :D Ben bu adamları taa Fahrenheit'ten beri takip ederim.

Oyunun her şeyi etkileyici ama görselleri ayrı bir hoş olmuş. İlk dikkatimi çeken şey bu oldu.

Aşırı zordu,öldüğünde taaaa en baştan başlatıyordu.100 saatten fazla oynayıp, hala belli bir stage'ye ulaşmıştım.Ben eski oyunları oynamayı severim hele ki yanımda oynamayı bilen ve zevk almayı bilen varsa keyiften dört köşe oluyorsun.
Yeni oyunları da oynamayı severim;ama artık ama eskisi gibi orjinal iş çıkaran çok az işler çıkardıları için ve oyunlar aşırı pahalandığı için daha seçici olmaya başladım.Bazen korsana kaçıyorum
O dönemlerde oyun sayısı belki de çok değildi o yüzden çıkan oyun uzun sürsün diye bunu yapmış olabilirler. Bazı oyunlarda örneğin island gibi continue sistemi oluyor. Haklarını kullanıp devam ediyorsun ama bazılarında bu olmuyor hakları tükettin mi hadi en baştan. O yüzden çekilmez oluyordu bazen. Özellikle ninja turtlesin bi tanesi vardı yer altında başlayan delirtiyordu beni. Ama iki kişilik oynanabilecek chip dale tarzında çok iyi oyunlar da vardı. Oynayabilecek biri oldu mu çok zevkli oluyordu gerçekten. Zaman zaman ben de korsan indiriyorum ama sevdiğim oyunsa indirim falan gelince alıyorum. Ori and the Will of the Wisps çıktı mesela. İndirime de girer herhalde yakında. Bilgisayarın kaldırırsa inanılmaz zevk alacağını düşünüyorum o yüzden tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık