Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun basının çöp olduğunu yeni farkedenler görüyorum. Oyun basının reklam vereni oyun üreticiler. E sen bunları yalamazsan sana rekam vermezler kapanırsın. O yüzden oyun basını çöptür.
Artık doğru düzgün bir oyun yazarı bulmak neredeyse çok zor. Türkiye'de de aynısı geçerli,şimdi bizim oyun yazarları twitch yayıncılarına sallıyor.
artık çoğu haber kaynakları kullanıcı dostu değil bu zamanlarda. :(

Yakuza 6 ile birlikte haftalar süren Yakuza serisi maratonumu tamamladım.

Kazuma Kiryu karakteri için güzel bir veda oldu. Ama Kiryu’nun vedasının yer aldığı bu oyunda Majima ve Saejima gibi karakterlerin neredeyse hiç rolünün olmaması üzücü. Hiroshima tayfası da güzeldi ama beğendim.

Benim için bu oyundaki en büyük sürpriz üstat Takeshi Kitano’nun hem yüzü hem de sesiyle karakterlerden birine hayat verdiğini görmek oldu. Bir sürü Yakuza filmi vardı zaten adamın. Kiryu’yu yöneterek Takeshi Kitano ile vs. atmak ilginç bir deneyimdi. :D

7. oyun sıra tabanlı olacağı için büyük ihtimalle çok sağlam bir indirime girmeden alıp oynamam. Sıra tabanlı oyunları seviyorum ama Yakuza serisini bana oynatan şey arcade tarzı dövüş mekanikleriydi.

Şu oyuna 100 saate yakın harcamışımdır. ;) :rolleyes:
Oooo yanchanmaru... Şu oyunları videolarda hiç takılmadan oynayanlar normal insan değil zaten. Ki bu en zorlarından biridir gerçekten. 8 bit insanı bezdirmek için her türlü yolu kullanan oyunlarla doludur. Ki ben pc oyunlarında platform ve metroidvania oynuyorum yani bu alışkanlık geçmiyor. Ama burada bu oyunu görmek beni mutlu etti. Herkes üç boyutun kölesi olmuş

Oooo yanchanmaru... Şu oyunları videolarda hiç takılmadan oynayanlar normal insan değil zaten. Ki bu en zorlarından biridir gerçekten. 8 bit insanı bezdirmek için her türlü yolu kullanan oyunlarla doludur. Ki ben pc oyunlarında platform ve metroidvania oynuyorum yani bu alışkanlık geçmiyor. Ama burada bu oyunu görmek beni mutlu etti. Herkes üç boyutun kölesi olmuş
Aşırı zordu,öldüğünde taaaa en baştan başlatıyordu.100 saatten fazla oynayıp, hala belli bir stage'ye ulaşmıştım.Ben eski oyunları oynamayı severim hele ki yanımda oynamayı bilen ve zevk almayı bilen varsa keyiften dört köşe oluyorsun.
Yeni oyunları da oynamayı severim;ama artık ama eskisi gibi orjinal iş çıkaran çok az işler çıkardıları için ve oyunlar aşırı pahalandığı için daha seçici olmaya başladım.Bazen korsana kaçıyorum

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık