Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önermem. Sony bile desteği kesti Vita'ya. En son ne zaman oyun çıktı onu bile bilmiyorum.

İlla el konsolu alacaksan Switch al.
Onu biliyorum;ama şunu merak ediyorum.PS1'den başla Ps3 oyunlarının çoğunu çalıştırıyor değil mi? güncel olmak benim için mühim değil.Üstüne üstlük Vita'dan neden desteğini çekti sony?

Onu biliyorum;ama şunu merak ediyorum.PS1'den başla Ps3 oyunlarının çoğunu çalıştırıyor değil mi? güncel olmak benim için mühim değil.Üstüne üstlük Vita'dan neden desteğini çekti sony?
Evet öyle bir seçeneğin var. Eski oyunları oynamak istiyorsan Vita alabilirsin. O konuda pek bir bilgim yok. El konsolu işini Nintendo kadar güzel yapabilen görmedim zaten. Adamların Gameboy'dan beridir falsosu yok el konsolu konusunda. Virtual Boy hariç :/

Şimdi baktım da geçen yıl Sony resmi olarak Vita'dan desteğini kesmiş. :/

Ps vita ve Ps 4 hakkında verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Hele ki Ps 4 remastered oyunları hakkında hiç bilgim yoktu.
Ps vita almamın nedeni,sadece exclusive oyunları için değil,eski bütün oyunların ilk çıktığı orjinalleri ile oynayıp merakımı gidermek.Hem satmayı düşünmüyorum.Ara sıra kullanabilceğim koleksiyon olarak kulanıp,saklamayı düşünüyorum.
Ne demek her zaman:sapkali:
Meraktan ve koleksiyon için alıyorsan başka tabi.
Maalesef hepsi yok. Red Dead Redemption 1, God of War 1-2, Metal Gear Solid 4 gibi şaheserler PS4'te yok.
Rdr exclusive değil ya. Gow 1-2’u oynamanın da çok yolu var. Hepsini uyarlamalarına gerek yok bence. Onun dışında first party olan ve çok tutan oyunlarının çoğunu ps4 için uyarladılar şahsen ben bu kadar oyunu geri getireceklerini beklemiyordum.

Playstation Portable dediğimiz Psp baya tutmuştu hatta 4 model çıkarmışlardı ama grafikler geliştikçe millet büyük konsollara sarmaya başladı. Psp’nin son modelin olan PsP Go hiç tutmamıştı sonra son çare Vita’yı çıkardılar o da beklentileri karşılamadı sonra ps4 çıktı zaten o da bütün konsolları geride bırakınca ps4’e odak verdiler.

Yakuza 7’nin dövüş sisteminin turn based olduğunu öğrendim. Benim açımdan büyük hayal kırıklığı oldu. Sevdiğim bi oyun türüdür ama Yakuza’yı bana sevdiren şey dövüş mekanikleriydi. :(

Turn based combat oyun dünyasının kanseridir. Bu Allah'ın belası sistemin yedirildiği herhangi bir aksiyon içeren oyun, oyuncuyla billur geçmektir bir nevi. Duruyorsun, karakterin mal gibi bekliyor, sıra sıra saldırıyorsun ve bu hoşuna gidiyor düşünsene.

Turn based combat oyun dünyasının kanseridir. Bu Allah'ın belası sistemin yedirildiği herhangi bir aksiyon içeren oyun, oyuncuyla billur geçmektir bir nevi. Duruyorsun, karakterin mal gibi bekliyor, sıra sıra saldırıyorsun ve bu hoşuna gidiyor düşünsene.
Baldur's Gate 'e gönül vermiş kişi olarak ağlıyorum.O da turn based oldu,aynı Divinity Original Sin gibi. Allahtan Divinty Sin 2 oynamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık