Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mass Effect oynamayı düşünüyorum, ancak EA remastered olarak oyunu yenileyecekmiş, o da kim bilir kaç sene sürer. Sizce beklemeli miyim, yoksa normal halinde oynamalı mıyım?
Grafik modları var oyunun.Zaten grafikleri kötü de sayılmaz.Oyunun tek eksik yani shooter olsa bile mekanikleri o kadar iyi değil.Hikayesi falan efsane zaten.Remastered beklemene değmez yani.

Mass Effect oynamayı düşünüyorum, ancak EA remastered olarak oyunu yenileyecekmiş, o da kim bilir kaç sene sürer. Sizce beklemeli miyim, yoksa normal halinde oynamalı mıyım?
Oyna gitsin. İlk oyunun sağlam bir remake/remaster ihtiyacı var, diğer "2" oyun halen daha grafik olarak kötü sayılmazlar. İlk oyun için bile bir sürü modu var istersen modlama ile falan üst düzeye çekilebilir ama ben vanilla haliyle oynamıştım. Tekrarlayan mekanlar sıkabilir sadece. Hikaye olarak zaten çok iyi. Yalnız direkt karakter ekranında nasıl oynayacağını seçiyorsun Soldier, Engineer, Adept falan filan. O yüzden bir bakın internette, nasıl oynamak istiyorsan ona göre seç. Soldierın özel biyonik yetenekler(bildiğin büyü tarzı) erişimi yoktu mesela yanlış hatırlamıyorsam. Onun gibi. Ben mesela üçlemenin hepsinde İnfiltrator(casus, köstebek) tarzı sınıflarla stealth sniper oynadım.

Pc tarafı baya pahalı ya. Konsolların testleri gelince netleşir artık her şey. 7-8bin liraya toplanacak pc'de 4k zaten hayal ötesi. Ps'nin oyunlarını pc'ye çıkarmasını da Xbox'ın işine taş koymak olarak görüyorum. Xbox konsol değilde 7-8bine canavar gibi oyuncu pc satacak bence.
Gel açayım sana 4k oyun. 6400 e topladım sanırsam.

Sahi PSP'lere ne oldu yenisini çıkarmıyorlar değil mi ? Halbuki çok güzeldi .
PS Vita'ya düzgün destek gelmeyince Sony el konsulu işini bıraktı muhtemelen. Switch varken riskli bir iş zaten. Şu el konsolu işini Nintendo kadar güzel yapabilen bir firma daha yok cidden. Adamların Gameboy'unun bile hala gideri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık