Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DS alma bu saatten sonra hacı.PSP daha iyi gider.
Ben genel olarak, akılcı bir koleksiyoncuyumdur. ilk olarak aldığım makine için ne kadar kaliteli oyunlar çıkarmışlar ilk ona bakarım.
PSP kullanan çok arkadaşlarım var;ama kendi ekonomimi ele aldığımda hobi odamı dolduracağım şeyler hakedilecek türlerden olmalı. süs eşyası olarak kalmamalı ve bana zevk vermesi lazım.PSP alırsam aldığım şeyi diğer makinede bile oynuyorsam bir değeri kalmaz. yolda oynayasım gelse bile yapacak başka şeyleri yapmaya çalışırım. İyi makine ama bir yerden sonra sıkabilir beni.

Ben genel olarak, akılcı bir koleksiyoncuyumdur. ilk olarak aldığım makine için ne kadar kaliteli oyunlar çıkarmışlar ilk ona bakarım.
PSP kullanan çok arkadaşlarım var;ama kendi ekonomimi ele aldığımda hobi odamı dolduracağım şeyler hakedilecek türlerden olmalı. süs eşyası olarak kalmamalı ve bana zevk vermesi lazım.PSP alırsam aldığım şeyi diğer makinede bile oynuyorsam bir değeri kalmaz. yolda oynayasım gelse bile yapacak başka şeyleri yapmaya çalışırım. o yüzden iyi makine ama bir yerden sonra sıkabilir beni.
Oyunları güzel PSP'nin.Eskiye dönük emülatorlerde var.Film,video da atabilirsin.Makinenin tek kusuru şarjının bitmesi : D

Mass Effect oynamayı düşünüyorum, ancak EA remastered olarak oyunu yenileyecekmiş, o da kim bilir kaç sene sürer. Sizce beklemeli miyim, yoksa normal halinde oynamalı mıyım?

Mass Effect oynamayı düşünüyorum, ancak EA remastered olarak oyunu yenileyecekmiş, o da kim bilir kaç sene sürer. Sizce beklemeli miyim, yoksa normal halinde oynamalı mıyım?
BİOWARE, gönül vermiş severlerinin gözünden çok düştü. EA çatısı altına girdiğinden beridir kendi türü dışında oyunlar çıkararak hep oyunun eksiklerini sundu son oyunları;ama remastered'ı beklemeni öneririm.Grafik yükseltmesi olsa da çıktığı zaman buglardan ve Optimizasyon sorunlarından geçinmeyebilir.O yüzden ilgili incelemeler çıkınca;daha sağlıklı kaliteli bir oyun vakitleri geçirmiş olursun. Bunların bir diğer Remake projesi var Star Wars: Knights of the Old Republic (KOTOR) ben daha çok onu bekliyorum. Umarım bir gün Bioware büyüsü eskisi gibi oyun dünyasında altın gibi parlar.

Oyunların Xbox’dan farkı yok diyorsun sonra örneklerle o kadar liste yaptım sana şu dediğin şeye bak. Üstelik herkes tarafından bilinen bir şeyken.
Tamam Sony Exculisve oyunları pek yok ve bok gibi ve hep aynı.
Bak attığım mesaj burada.Verdiğin cevap da.

Sony ne yenilik yapıyor ki oyun konusunda ? Neredeyse hala ps3e çıkan oyunların devamı veya benzerleri çıkıyor sürekli.
Say say bitmez. Evet eski oyunları geliştirip çıkarıyorlar ama yanında tonlarca yeni oyun da getiriyorlar. Xbox'un ise bu seviyede sadece 2 oyunu var.
X box mesajlarında bile geçmemiş.
Karşılaştırmayı yapan sensin.Tonlarca oyundan elle tutulur oyun sayısı 5 ise bu bir başarı midir yani ? Hiç x box sahibi olmadım.Lansmanıni bile izlemedim.Bir taraf değilim kesinlikle ama sürekli Sony övülmesi saçma.Rekabet başarı getirmeli ancak yağmurlu havada verilmiş bir bardak suya minnet etmek değişik geliyor bana.Ben strateji oyunları severim.Pcden kopmam onun için imkansız ama PS almamı sağlayacak oyunları yok henüz.Bir tek bloodborne için almayı çok düşündüm sonra 1 ay kiraladım bitirdim.Aramadım bile bir daha konsolu.

Ek olarak çocukça tepki vermeni gerektirecek bir durum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık