Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki taraf da hak etti bunu. CPR emeğinin, Ubisoft da yatışının karşılığını aldı.
Ubisoft aslında iyi eserler çıkarabiliyor ve çok büyük potansiyelleri de var ama en büyük hataları bir sürü stüdyo kurup aynı anda bir sürü kitleye hitap etmeye çalışmaları. Topla bütün stüdyoları bir çatı altına 3-4 senede bir çıkardığın oyunla yık geç ortalığı.
Maalesef potansiyellerini parçalara ayırmayı seçiyorlar ve bir türlü vazgeçmiyorlar bu huylarından öylece takılıp kaldılar.

CD Projekt ise Witcher dizisiyle geçti Ubisoft’u. Witcher 3’ün nintendo switch’e çıkmasıyla hisseler tavan yaptı.
Dizinin çıkmasıyla da tavanı delip geçtiler millet hunharca witcher oynamaya başladı.
Cyberpunk tutarsa Ubisoft’un işi çok zor görünüyor.

Tamam Gta v ücretsiz. Anladık herkes konuşuyor ama YouTube'a reklam vermişler twitch'e reklam vermişler bu değirmenin suyu nerden geliyor arkadaş :D

Ne bakımdan işleri zor onu anlamadım. Adamların 11 tane oyunu 10 milyonun üzerinde satmış.

https://www.gamespot.com/articles/ubisoft-has-11-games-that-have-sold-over-10-millio/1100-6477303/
Dostum bu sadece kar ettikleri ama zarar ettikleri de var. Dediğim gibi ubisoft iyi bir şirket oyunlarını bende alıp oynuyorum ama eleştirmek de zorundayım çünkü bazen kötü bir tat bırkıyorlar ağızda. Cd projekt tek bir oyunla geçti Ubisoft’u bu çok kötü bir durum.
Aynı zamanda reklamın gücünü de gösteriyor bu.

Ubisoft aslında iyi eserler çıkarabiliyor ve çok büyük potansiyelleri de var ama en büyük hataları bir sürü stüdyo kurup aynı anda bir sürü kitleye hitap etmeye çalışmaları. Topla bütün stüdyoları bir çatı altına 3-4 senede bir çıkardığın oyunla yık geç ortalığı.
Maalesef potansiyellerini parçalara ayırmayı seçiyorlar ve bir türlü vazgeçmiyorlar bu huylarından öylece takılıp kaldılar.

CD Projekt ise Witcher dizisiyle geçti Ubisoft’u. Witcher 3’ün nintendo switch’e çıkmasıyla hisseler tavan yaptı.
Dizinin çıkmasıyla da tavanı delip geçtiler millet hunharca witcher oynamaya başladı.
Cyberpunk tutarsa Ubisoft’un işi çok zor görünüyor.
Aynı şablonu 100 ayrı oyuna uygulayıp birbirinin kopyası oyuncuklar çıkarma huylarını bırakmak zorundalar. Valhalla'da anlaşılır zaten Ubisoft'un geleceği. Elbette batmazlar ama bir oyuncu olarak Ubisoft'tan tamamen keserim ümidimi.

Dostum bu sadece kar ettikleri ama zarar ettikleri de var. Dediğim gibi ubisoft iyi bir şirket oyunlarını bende alıp oynuyorum ama eleştirmek de zorundayım çünkü bazen kötü bir tat bırkıyorlar ağızda. Cd projekt tek bir oyunla geçti Ubisoft’u bu çok kötü bir durum.
Aynı zamanda reklamın gücünü de gösteriyor bu.
CDPR geçsin abi ona niye takıldınız anlamadım. :D Ubisoft'un işi zor dedin ama bu adamlar kolay kolay batmaz yani endişelendiğiniz buysa. Oyun kalitesini tartışırsın, ben sevmiştim mesela Odyssey'i, şimdi Valhalla'yı bekliyorum umarım güzel bir şey ortaya çıkar.

Ubisoft oyunu dayatıyor, benim istediğim gibi oynayacaksın diyor. Bu tavırla yerinde saymaya devam ederler. Sen oyun içindeki mekaniği kendisine göre uyarlayan oyuncunun işine ne karışıyorsun arkadaş :oleyo2:

Division 2 oynuyorum bir kaç aydır her ay başka bir şeye burunlarını sokuyorlar la rahat bırak az oyunu :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık