Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Assassin's Creed serisi kendini bi salmalı artık. Yapın yeni IP kurtulun AC kurgusundan daha özgür olun adam gibi bir hikaye sunun her seferinde sınırlarını hayal gücünüz ve yarattığınız yeni evrenin kuralları belirlesin. Adamların elinde aynı anda hem çok gerçekçi hem de sanatsal harita tasarlayabilecek kadar yetenekli çalışanlar var. Doldur abicim bu enfes haritaları mükemmel yan görevlerle ve rastgele gelişen ilgi çekici aksiyonlarla. Anlattığın hikaye insanları dumur etmese de tutarlı olsun ve emek harca bunun için. Oynadıkça aşka geleceğimiz bir combat sistemi yedir oyuna bir de tamamdır. Yemişim AC serisini kendinizi şu ziggo seriyle sınırlandırmayın artık sırf isimden oyun satacağım diye.

Ya senin Allah belanı vermesin Sony. Hayaller DS Remastered hayatlar tarlacı 19. Bu nedir lan rakibinin game pass'e RDR 2 koyduğu aydasın bunlar ne olum billur geçmeyi bırak artık. Sony bu sene ne güzel soğuttu kendinden öyle inşallah devamı gelmez.

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

AC , kurtuluşunu valhalla ile yapmayı planlıyor ve bence o kurtuluş ,bu kurtuluş.
İnanılmaz hype'landım. Vikings dizisinden sonra acayip sarmıştım zaten.

Odyyseyle zaten çıktılar o çukurdan. Ac ismi sadece reklam ürünü olarak duruyor orda.
Origin ile yeni bir şeye adım atıp hmm biz yaparız dediler. Oddysey ile aştılar bu durumu senin dediğin gibi, Witcher tarzı seksi bir şey çıktı ortaya.Tarihi ve mitolojiyi de fena yansıtmadılar. Yeni oyun ile ilerlemeye devam ederler.

Origine 100 saat gömdüm 65 lvl yaptım çarı, Oddysey'e 200 saat gömüp 99 yaptım daha da ilerlemiyordu.

ac geç bile kalmıştı nordic oyun yapmak için. Her kültürü iliğine kadar sömürdüler, en kapış kapış gidene bulaşmadılar bu zamana kadar.

Kratos'suz Gow düşünülemez
oyuncular bu yeni kratosa daha doyamamışken ölmesi imkansız..atreus da babasının potansiyelini göremedim.kratossuz gow düşünülemez düşünülmesi teklif bile edilemez.
Gençliğimi Kratos ile geçirmiş birisi olarak bende memnun değilim bu durumdan ama maalesef son oyunda bunun mesajı verildi.
En fazla bir oyun daha çıkar Kratos ile.
oğlu popüler kültüre uyup zoomer olacak ya ne olacak :S
Oğlu umarım uzaktan eğitim derslerini aksatmıyordur:/
AC , kurtuluşunu valhalla ile yapmayı planlıyor ve bence o kurtuluş ,bu kurtuluş.
İnanılmaz hype'landım. Vikings dizisinden sonra acayip sarmıştım zaten.
Ubisoft tarafından bugun Teaser gösterildi
ve diziyi izlemiş ve çok beğenmiş biri olarak şahsen resmi görünce heyecanlandım
Resmin sağ kısmını görünce aklıma direkt Ragnar’ın İngiltere’ye çıkışı geldi.
Viking olarak büyük ihtimal Fransız ve İngiliz şövalyelere karşı kapışacağız.

Odyssey'in dandik dövüş sistemini kopyalamazlar umarım. Ne vuruş hissi vardı, ne fizik vardı, ne de başka bir şey. Çok daha önce çıkmış Unity bile fersah fersah öndeydi bu konuda. Sözde parkour saçmalığından bahsetmiyorum bile. Ya tam yap ya da hiç yapma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık