Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valhalla harika olur yalnız. Tanrılara kadar gidiyor artık iş. Neydi o elemanların adını da unuttum, Thor'la onların içinden geçeriz artık :d
İskandinavya’nın Mitolojisi zaten süper de oyunu yaparken bunun bir “Assassins Creed” oyunu olduğunu unutmamışlardır umarım.

Yoksa Viking teması süper olur.
Büyük ihtimal oyunda ingiltere ve Fransa gibi ülkeler de olacak.

Bence de kratos’suz yapmaya cesaret edemezler. İkisi beraber ayarsız olacaksa ayırırlar. Bi kısmını kratos’la diğer kısmını oğluyla oynarız.
Blades of chaos’u bile bırakamadı adamlar. Ona cesaret edemediyseler kratos’u komple silip başka karakterle asla oyun yapamazlar.
________

TLOU’yu daha okumadım ama o trailer’dan bi sjw senaryosu çıkacakmış gibi görünüyordu. Beklentim yoktu zaten de bi okuyayım bakalım ne derece sıçmışlar.

Çıkar çıkmasına da Kratos reisi oynamayacağız artık gibi duruyor. Bakalım oğlu nasıl bir tip olacak.
Umarım babasına çekmiştir.
Ayrıca God5’in çıkması rahat 4-5 sene sürer daha.

Hail Ragnar!
oyuncular bu yeni kratosa daha doyamamışken ölmesi imkansız..atreus da babasının potansiyelini göremedim.kratossuz gow düşünülemez düşünülmesi teklif bile edilemez.

TLOU’yu daha okumadım ama o trailer’dan bi sjw senaryosu çıkacakmış gibi görünüyordu. Beklentim yoktu zaten de bi okuyayım bakalım ne derece sıçmışlar.
Oha lan bu kadarını da beklemedim. Oyun dünyasındaki belki de en nefret edilecek karakterlerden birini yaratıp bi de niye onu oynatmamızı istersin ki?

rdr 2 finalinden sonra john yerine micah’ı oynattırıp onunla john’u öldürmek gibi olmuş.

zaten almayacaktım da izlemeyi planlıyordum en azından. Bedavaya güzel film izlerim diye bekliyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık